TURİZMİN YENİ KANALI " WORLD TRAVEL CHANNEL" ANTALYA İLE BULUŞUYOR

İLK TANITIM ESMA SULTAN’DA YAPILDI


28 Şubat’ta Turksat üzerinden yayın hayatına başlayan ‘‘World Travel Channel’’, Esma Sultan Yalısı’nda verdiği davetle yayın hayatına ”merhaba” dedi. Aynı zamanda, Digitürk üzerinden 117. Kanalda yayına başlayan “World Travel Channel “ HD kalitesinde izleyicilerle buluştu.
‘World Travel Channel’, tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimizi aktarmanın yanı sıra, ülkemizin son yıllarda göstermiş olduğu büyük gelişimi de uluslararası platforma taşımayı amaç ediniyor.
Tüm hedef kitlelerine yönelik yayın yapan, ‘World Travel Channel’, seyahat ve destinasyonlar, eksperlerin analizleri, günlük hava- yol durumu gelişmeleri, turizm sektöründen haberler ve renkli belgesellerle ‘seyahat’ kapsamına giren her sorunun yanıtını izleyicilerine aktarıyor.
 

ÜNLÜ İSİMLERLE YAPILAN YAYINLAR


Prenses Michael of Kent, Ayhan Sicimoğlu, Ayşe Tolga, Hülya Vatansever, Nadire İçkale, Figen Batur, Nihat Odabaşı gibi ekran yüzlerimizle, çeşitli yemek, magazin, sağlık, alışveriş ve hatta yarışma programlarımızla; canlı, neşeli ve dinamik bir yayın akışı ile hızlı, tempolu ve kolay erişilebilir, yaşamın içinde olan bir kanal olarak yayın sürüyor. Bir an sokaktayız bir an dünyanın bir ucunda oluyoruz. İzleyicileri önce ekranda inanılmaz yolculuklara çıkartıyor, sonra gerçeğe ulaşılıyor.
 

AKDENİZ’İ MARDAN PALACE’DA AÇILIYOR


"World Travel Channel" Turizm kanalının, yayın hayatı ile ilgili olarak 3 Haziran 2011 Cuma günü Mardan Palace Hotel Antalya'da sunum yaparak Akdeniz’e açılıyor. Türk turizminin önde gelen isimleri, otel sahipleri, CEO'ları, genel müdürleri ve değerli basın mensuplarının katılacağı sunum ile World Travel Channel" Antalya ile buluşuyor