TUI RUSYA & CIS GİTTİ, FUN & SUN TRAVEL GELDİ

Fun&Sun Travel’dan yapılan açıklamaya göre TT Travel LLC, kullanmakta olduğu TUI Russia & CIS ticari markasını kullanmayacağını belirterek Fun&Sun Travel markasına geçiş yaptı.

TUI RUSYA & CIS  GİTTİ, FUN & SUN TRAVEL GELDİ

Yapılan açıklama şöyle:

Değerli iş ortaklarımız;

Uzun süredir 100% hisselerine  sahip olduğumuz şirketimiz TT Travel LLC olarak Yönetim Kurulumuzun aldığı karara istinaden kullanmakta olduğumuz TUI Russia & CIS ticari markasını artık kullanmayacağımızı belirtir daha önceden yılsonunda geçmeyi planladığımız  Fun&Sun Travel ticari markasına geçişimizi erkene aldığımızı sizlerle paylaşırız. Aynı zamanda otelcilik markamız olan Fun&Sun da faaliyetlerine devam edecektir.

Mart 2022 itibari ile Fun&Sun Travel olarak tüm faaliyetlerimiz ara vermeden devam edecek olup, uzun vadeli büyüme planlarımız da geçerliliğini korumaktadır. Keza yeni markamızın tanınması, farklı pazar ve destinasyonlarda da yapılanma çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Buna bağlı olarak;

    - E-posta dahil tüm çevrimiçi şirket kaynakları fstravel.com domain alanına aktarılmıştır, tui.ru uzantılı mail adreslerimizi @fstravel.com olarak güncellemenizi rica ederiz
    - Bu amaçla tüm yurtdışı Satış ofislerin tasarımı ve tüm reklam mecraları güncellenecektir
    - Sosyal ağlardaki hesap adları değişecektir
    - Yeni marka tüm destinasyonlarda DMC faaliyetlerinde kullanılacaktır
    - Bu değişikliklerin yanı sıra TT-Travel LLC'nin tüm is ortakları veya müşteriler ile olan sözleşmelerinde tüzel kişilik aynı kaldığından herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Ticari markanın değiştirilmesi şirket çalışma ve faaliyetlerine değişiklik gerektirmeyecektir