TRIPADVISOR’DAN CONSTANCE HOTELS & RESORTS’A MÜKEMMELİK SERTİFİKASI

Aynı zamanda, Mauritius’da bulunan Constance Belle Mare Plage’ın 18 delikli şampiyonluk golf sahaları da  Mükemmellik Sertifikası’nı kazandı.Constance Hotels & Resorts bütün otellerinin Mükemmellik Sertifikası aldığını ve TripAdvisor Onur Listesi’ne girmiş olduklarını duyurmaktan onur duyuyor.

Mükemmellik Sertifikası ödülü, kurumların misafirperverlikteki kusursuzluğuna ve seyahatseverlerin TripAdvisor’da yaptıkları yorumlara göre veriliyor. Onur Listesi de Mükemmellik Sertifikası kazanan kurumları onurlandırmak adına oluşturuldu.Constance Hotels & Resorts’un CEO’su Jean-Jaques Vallet: ‘’ 5 yıl üst üste Mükemmellik Sertifikası ödülünü almış olmak ve TripAdvisor Onur Listesi’nde yer almak, Constance Hotels & Resorts takımında yer alan herkes için gerçek bir gurur kaynağıdır. TripAdvisor’da otellerimizle ilgili görüşlerini bildirmek için zaman harcayan bütün misafirlerimize teşekkür ediyoruz. ’’ dedi.
 
TripAdvisor, Mükemmellik Sertifika’sını kazananları seçerken seyahatseverlerin  otelle ilgili son yorumlarını ve düşüncelerini ve otellerin TripAdvisor’daki popülerlik endeksini dikkate alıyor. Ödülü kazanmak için, otellerin TripAdvisor’daki değerlendirme notunun 5 üzerinden en az 4 olması gerekiyor.