THE RESIDENCES AT MANDARIN ORIENTAL'A ÖDÜL

The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum 30 Haziran 2018'de Atina’da düzenlenen prestijli Dünya Seyahat Ödülleri'nin Avrupa Gala Töreninde, Avrupa'nın Lider Otel Rezidansları 2018 ve Türkiye'nin Lider Otel Rezidansları 2018 kategorilerinde ödüle layık bulundu.

THE RESIDENCES AT MANDARIN ORIENTAL'A ÖDÜL

Tarihi zeytinlikler ve mis kokulu çam ağaçlarıyla çevrili, Ege Denizinin nefes kesici manzaralarına hakim The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum, bu popüler destinasyonda çağdaş lüksü klasik Uzak Doğu stiliyle buluştururken tamamıyla gözlerden uzak konaklama imkanı sunuyor. The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum, 94 villası ve 102 özel dairesiyle Bodrum yarımadasındaki en geniş özel konaklama alanlarından birine sahip olmanın yanı sıra özel plajı, çeşitli su sporları, resort oteldeki sekiz bar ve restorana erişim, ödüllü spa ve Gymboree ile ortaklaşa yönetilen zengin çocuk aktiviteleri gibi özellikleriyle farkını ortaya koyuyor.

Mandarin Oriental, Bodrum ve The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun şu açıklamada bulundu: “World Travel Awards 2018 töreninde başarılarımızın takdir edilmesinden onur duyuyoruz. Tüm rezidans sahiplerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışan ekibimizin emeklerinin karşılığı olan bu ödüller, misafirlerimizin beklentilerine yanıt vermeye devam ederken bizim için itici güç olacak.

World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri) nedir?

World Travel Awards™ (Dünya Seyahat Ödülleri) seyahat, turizm ve otelcilik sektörlerinin tüm önemli kategorilerinde mükemmelliği takdir etmek, ödüllendirmek ve kutlamak için 1993 yılında başlatıldı. World Travel Awards™ markası, günümüzde dünya çapında sektörel mükemmelliğin en önemli göstergesi olarak kabul ediliyor.

World Travel Awards™, 2018’de 25. yılını kutlarken küresel ölçekte en prestijli ve kapsamlı yıllık programı sunuyor. World Travel Awards™, her kıtada mükemmelliği ödüllendirmek için bir dizi bölgesel gala töreninden oluşan Grand Tour ile dünyayı dolaştıktan sonra yıl sonundaki Büyük Final ile tamamlanıyor. Sektör takviminde kilometre taşı etkinlikler olarak kabul edilen World Travel Awards™ gala törenlerine sektörün önemli karar vericileri ve önde gelen isimlerinin yanı sıra kilit sektör ve tüketici medyası katılıyor. Program, kazananlar ve sponsorlar, sosyal medyada ve her gün yeni içeriklerin Mandarin Çincesi, Rusça, İspanyolca ve Arapça dahil 10 dilde sunulduğu altı platformda tüm dünyaya tanıtılıyor.

World Travel Awards™ Grand Tour kapsamındaki gala törenleri, 2018 yılında Orta Doğu’da (Ras Al Khaimah, BAE), Avrupa’da (Atina, Yunanistan), Asya ve Avustralya-Yeni Zelanda bölgesinde (Hong Kong), Latin Amerika’da (Guayaquil, Ekvador), Afrika ve Hint Okyanusu bölgesinde (Durban, Güney Afrika) ve Kuzey Amerika ve Karayipler’de (Jamaika) düzenleniyor. Her bölgenin kazananları, daha sonra ilgili dünya kategorilerinde kafa kafaya yarışıyor. Bu yılın dünya çapındaki kazananları, Kasım 2018'de Lizbon’da (Portekiz) gerçekleşecek World Travel Awards™ Büyük Final gecesinde açıklanacak.