TEK YETKİLİ ÇALIŞMA KONSEPTİ DEVAM EDECEK

Fit Holidays ve Kompas Travel yıllar süren işbirliklerini “Tek yetkili çalışma” konseptinde sürdürme kararı aldı.

TEK YETKİLİ ÇALIŞMA KONSEPTİ DEVAM EDECEK

Kazakistan Cumhuriyeti, Kırgızistan ve Özbekistan’dan ülkemize en çok turist getiren tur operatörlerinin başında yer alan Kompas Travel, Antalya operasyonunu geçmiş yıllarda da beraber çalıştığı Fit Holidays ile “tek partner modeli”nde çalışarak devam ettirme kararı aldı. Bu konu ile ilgili yapılan lansman  Almaty’de gerçekleşti.

Lansmanda 2020 yılı itibari ile ve 5 yıl boyunca Kompas Travel’in Antalya’da her türlü yerel hizmeti verecek olan tek acentanın Fit Holidays olacağı deklare edildi.

Fit Holidays adına, Yönetimi Kurulu Başkanı Ethem Okudur’un yaptığı açıklamada, çok partnerli çalışma modelinin Operatorlerin düşündüğünün aksine her zaman ya da her destinasyonda daha verimli olmadığının altını çizerek, yeterli güveni sağlayan tek bir partnere konsantre olmaları halinde karşılıklı artan verimin geri dönüşü ile hedefleri tutturmanın yanı sıra büyümenin de daha sağlıklı olacağını belirtti.  Ayrıca Tek yetkili çalışma modeline  2019 yılında bir test sürecini yaşayarak karar verdiklerini açıkladı. Akay Şirketler Grubu, iştiraki olan ve CIS pazarlarından incoming yapan Acentesi FIT Holidays ile birlikte 2019 sezonunda toplam  500,000 pax hedefliyor.

Rixos Otelleri Grubu desteği ile Almaty’de gerçekleştirilen programda bir eğlence parkı Kompas Travel & Fit Holidays lansmanına katılan 600 civarı alt acenteye özel tahsis edildi.  Eğlence oyunları, çeşitli aktiviteler, illezyonist ve sahne oyunları gibi zengin program içeriği ile  güzel vakit geçiren katılımcılar  daha sonra akşam yemeği alarak, lansmana özel organize edilen konser programını keyifle izlediler.

Program boyunca Rixos Otellerinin tanıtımı parkın her yanında, görsellerde, led ekranlarda, sahnede yapıldığı gibi tüm katılımcılara Rixos promosyon ürünlerinin dağıtılması geceyi unutulmaz kıldı.  Rixos Otellerinin katkısı ile gerçeklesen Lansman, basında ve sosyal medyada geniş yer aldı. Organizasyonda yer almaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Rixos otelleri satış koordinatörü Murat Alpman, her iki gruba da teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.