SKAL INTERNATIONAL İSTANBUL ÜYELERİ BULUŞTU

Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı kapsamında Skal International İstanbul Kulübü, Avustralya ve Yeni Zelanda’dan gelen misafirlerini ağırlayacak.170 üye ve misafirin katılımıyla gerçekleşen yemekte Skal International İstanbul Başkanı Feza Solaklar, Genel Sekreter Ata Eremsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Önen, Selma Tatar, Elif Balcı Fisunoğlu ve Can Arınel yer aldı.

Yönetim Kurulu ve üyelerin Skal toast’uyla başlayan yemek Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Feza Solaklar’ın konuşması ve yeni üyelerinin yemin törenleri ile devam etti.

Solaklar, 1 Nisan tarihinde İstanbul Ticaret Üniversite ile ortaklaşa “İstanbul’un sorunları ve çözümleri” başlıklı sempozyumu düzenleyeceklerini, ayrıca Çanakkale Zaferinin 100. Yılını Anma Gecesi’ni 27-28 Nisan tarihleri arasında Avustralya ve Yeni Zelanda’dan gelen misafirlerin katılacakları etkinliklerle gerçekleştireceklerini Skal üyeleriyle paylaştı.

Skal adaylarından toplanan bağışları Umut Çocukları Derneği’ne bağışladıklarını belirten Solaklar, bağış çekini derneğin başkanı Ferhat Şahin’e takdim etti.

SKAL International İstanbul’un yeni üyelerinin yemin töreninin ardından Skal İstanbul Kulübü’nün Platin Sponsoru Nude’nin Marka Müdürü Güneş Bilgili “Markanın Hikayesi”ni anlatan bir sunum gerçekleştirdi.