SKAL ANTALYA CROWNE PLAZA HOTEL'DE BULUŞTU

Halil ÖNCÜ (ANTALYA) - Skal International’in turizmin başkenti Antalya’daki temsilcisi Skal Antalya, 2023 yılının ilk yemekli toplantısında üyeleri ile bir araya geldi.

SKAL ANTALYA CROWNE PLAZA HOTEL'DE BULUŞTU

Crowne Plaza Antalya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen öğle yemeğinde yeni üyelere rozetleri takılırken,yemeğin açılış konuşmasını yapan Başkan Uğursal Uğur, 2022 yılı çalışmalarını özetledi, 2023 yılı çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Başkan Uğursal Uğur, Skal International Antalya Yönetim Kurulu ile bir araya gelerek 2023 yılı için aylık toplantıları 1 ay öğlen, 1 ay akşam yemeği şeklinde düzenleme kararı aldıklarını söyledi. Skal International Antalya’nın gelişimi, üyelerin katılımının artması ve daha verimli olmak için bu süreci başlattıklarını ifade etti. Uğur; “Değişik tesislerde önemli konuklarımızla bir arada olarak gelişen ve büyüyen Skal International Antalya olarak faaliyetlerimizi 2023 yılında da sürdüreceğiz” dedi.

Programda GIATA İş Geliştirme Müdürü Kalina Nikolova ve Elektraweb Talya Bilişim’den İhsan Güzey sunum gerçekleştirirken,toplantının sonunda yeni üyeler olan Serap Hacısüleyman, Hülya Kaytan, Çayan Yazar’a rozetleri takdim edildi.