SETUR MARİNALARI,'TÜRKİYE'NİN EN İYİ İŞ YERLERİ' LİSTESİNDE!

“Türkiye’nin En İyi İş Yerleri” listesinde yeniden yer aldı

SETUR MARİNALARI,'TÜRKİYE'NİN EN İYİ İŞ YERLERİ' LİSTESİNDE!

Setur Marinaları, dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketi Kincentric’in “Kincentric Best Employers 2019” araştırması sonucunda “Türkiye’nin En İyi İş Yerleri” listesinde yer aldı.

Koç Holding bünyesinde, Türkiye’de marinacılık gelişimini ve denizciliği destekleyen Setur Marinaları, ikinci kez mükemmel iş yeri unvanına sahip olarak başarısını sürdürüyor.

Türkiye’nin en geniş katılımlı iş yeri araştırması olan “Kincentric Best Employers Araştırması” verileri, şirketin bünyesindeki çalışanlar tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda belirleniyor. 2019 yılında Türkiye’de oluşturulan listede 200 şirket arasından 16 Koç Holding şirketi “Türkiye’nin En İyi İş Yeri” olmaya hak kazandı. Araştırma sonuçları “Çalışan Bağlılığının” yanında “Çeviklik, Bağlı Kılan Liderlik ve Yetenek Odağı” olmak üzere üç farklı kategoride yapılan değerlendirmeler sonucunda belirlendi.

Dünyada 20 yıldır yürütülen Kincentric Best Employers Programı, 78 farklı pazarda uygulanmakta olup sadece son 5 yılda 4.000′in üzerinde farklı şirket programa dâhil olmuştur. Bu çalışmalar kapsamında 15 milyon çalışana ulaşılmış ve çalışanların görüşleri doğrultusunda En iyi İşyerleri belirlenmiştir. Türkiye’de ise 2006 yılından bu yana uygulanan Kincentric Best Employers Programı, Türkiye’nin en geniş katılımlı işyeri araştırmasıdır.

2019 Türkiye Best Employers Programında, Kincentric Türkiye’nin veri tabanında bulunan 50 farklı sektör ve 400 şirket arasından yaklaşık 200 şirket değerlendirildi. Çalışanları için en iyi çalışan deneyimi ve işyeri ortamını yaratan 32 şirket (60.000 çalışan) kendi çalışanları tarafından “Kincentric Best Employer - En İyi İş Yeri” olarak ödüllendirildi.