SERİK KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI YÜKSELİYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi yükselmeye başladı. Serik’in sosyal alanı ihtiyacına cevap verecek olan kültür merkezi hızlı bir şekilde tamamlanacak.

SERİK KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI YÜKSELİYOR

Serik’in Gedik Mahallesi’nde 23 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Serik Kongre ve Kültür Merkezi’nde çalışmalar sürüyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatlarıyla hızla tamamlanması planlanan Kültür Merkezi, Serik’in sosyal alan ihtiyacının yanında ATASEM ve ASFİM’in ücretsiz eğitim ve spor hizmetlerine daha iyi imkan sağlayacak.

PROJEDE REVİZYON

Kongre ve Kültür Merkezinde devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi alan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Serkan Temuçin, tesisin en kısa sürede tamamlanması için projede bazı revizyonların yapılacağını söyledi. Temuçin, “Projemizde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşaatımız yükselirken bir taraftan da Başkanımız Muhittin Böcek’in talimatlarıyla tesisi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Bunun için projede uygun gördüğümüz gerekli revizyonları yapıyoruz. Teknik ekibimiz bu konuda çok iyi çalışıyor. Projenin bazı kısımlarını ekibimizle birlikte revize ederek Serik halkımıza yakışan ilçenin ihtiyaçlarına cevap veren güzel bir kongre merkezini hızlı bir şekilde tamamlayacağız” şeklinde konuştu.