SEA GARDEN BODRUM';DA ŞEKER TADINDA BAYRAM

İsviçre merkezli Hapimag grubuna bağlı Sea Garden Otel, çam ağaçları ve çiçek kokuları arasında, kuş sesleri ve tatlı bir rüzgar eşliğinde, Ege’nin muhteşem denizine karşı sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için 15 yıldır hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl “her şey dahil” sistemine geçen tesisteki 288 odanın tamamında ve restoranlar ile, havuz ve su sporları merkezinde yenilenme çalışmaları yapıldı.

Türkiye’nin en ideal su sporları merkezine sahip

Güney rüzgarlarından korunan konumu itibariyle, Türkiye’de su sporlarına en yatkın koylardan birine sahip olan Hapimag Resort Sea Garden, deniz ve su sporu tutkunları için de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Tesiste bulunan su sporları merkezinde; dalış okulu, su kayağı, yelken, katamaran, sörf gibi çeşitli su sporları bulunuyor.

Dünya lezzetlerini sunuyor

Türk, Çin, Meksika, Brezilya, İtalyan mutfaklarına bu yıl Hint mutfağını da ekleyen Hapimag Resort Sea Garden, dünya mutfaklarından oluşan farklı lezzetleri misafirlerine sunuyor.

Sea Garden, emniyetli çocuk havuzları, eğitmenli çocuk kulüpleri, oyun alanları, mini golf, tenis ve masa gibi alternatifler sunması ile de çocuklu misafirleri için rahat ve güvende bir tatil imkanı yaratıyor.