SCHENGEN VİZESİ MASRAFLARI N11.COM'DAN HEDİYE

18 Ağustos - 03 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerli olan kampanyanın yanı sıra n11.com tüm turlarda anında %11 indirim kuponu kazandırıyor.

Türkiye’de ve dünyada, Booking.com, Skyscanner, VIP Turizm, Tura Turizm ve Bukla Tur gibi birçok seçkin turizm firmasıyla anlaşarak seyahat ürünleri ile de tatilcilerin tercihleri arasına giren e-ticaretin en yenilikçi platformu n11.com, ayrıcalıklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. n11.com şimdi de seyahatler için en büyük engellerden birisi olan vize başvuru ve hizmet bedeli derdine son veriyor. n11.com, 18 Ağustos – 3 Ekim tarihleri arasında, Tatil ve Eğlence kategorisinde bulunan tüm “Vize Ücretsiz” logolu yurt dışı tur rezervasyonlarında kişi başı 120 Euro değerindeki Schengen vize başvuru ve hizmet bedelini hediye ediyor.

Aynı zamanda gezginlerin kendi istedikleri turları seçip fiyatları ve turları kıyaslayabilecekleri platformda yer alan tüm turlarda, n11.com 18 Ağustos - 03 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde anında %11 indirim kuponu kazandırıyor.

Tatil ve Eğlence kategorisiyle perakende sektörünü turizm sektörü ile buluşturan bir platform haline gelen n11.com, daha önce açık pazarda bulunmayan bir uygulamayı hayata geçirdi. Böylece n11.com listelediği otel, uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı turlarıyla müşterilerinin farklı güzergâh ve fiyat seçenekleri üzerinden tercih yapmasını mümkün kılıyor.