SANAL TOPLANTILAR İÇİN 'GREENBOX' HİZMETİ

Normalleşme sürecinde misafirlerine birçok dijital yenilik sunarak hizmetlerini sürdüren Hilton Istanbul Maslak, bünyesine yeni bir uygulama daha kattı.

SANAL TOPLANTILAR İÇİN 'GREENBOX' HİZMETİ

Otel içerisine en son dijital trendler arasında yer alan “greenbox” canlı stüdyosunu kuran Hilton Istanbul Maslak, misafirlerine yüz yüze ve sanal yapılan toplantıları birleştirme fırsatı sunuyor.

Pandeminin ardından başlayan yeni normalleşme süreci, beraberinde toplum düzenini ve alışkanlıkları da değiştirmiş durumda. Dijital dünyanın ve özellikle teknolojinin gücünü fazlasıyla kanıtladığı yeni normal düzende, hayatın her alanında dijitalleşmeye tanıklık ediyoruz.Dijitalleşmeyi her alanda uygulamaya özen gösteren Hilton Istanbul Maslak, Hilton CleanStay with EventReady güvencesi ile pandemi koşullarına uygun bir şekilde dijital canlı etkinlik stüdyosu ile katılımcılara ileri teknoloji sayesinde yüz yüze ve sanal olarak yapılan toplantıları birleştirme fırsatı sunuyor.

Alternatif toplantı hizmeti

Yeni normal düzende yüz yüze ve kalabalık toplantıların sakıncalı olma durumunu göz önüne alan Hilton Istanbul Maslak, konuklarına alternatif bir toplantı konsepti sunuyor. Fiziksel katılım dışında internet üzerinden de canlı olarak katılım sağlanabilecek bu teknolojinin gerçekleştiği “greenbox” adlı stüdyolardaki arka plan tasarımlarında, sınırsız bir yaratıcılık imkanı sunuyor.