RENAİSSANCE POLAT ERZURUM YENİ SEZONA HAZIR

Kristalize kar dokusuna sahip Palandöken’in en güzel konumunda ve İstanbul’dan sadece 2 saat uzaklıkta bulunan Renaissance Polat Erzurum Hotel yeni sezon için hazır. Modern ve güvenli 4 kişilik liftler yaptıran otel; telesiyej sistemini otelin önüne yaklaştırılarak otel ile telesiyej arasında ki mesafeyi kaldırdı, herkesin ısıtmalı özel dolabı olduğu 500 metrekarelik modern kayak odası hizmet vermeye başladı, misafirlerinin rahat ve sağlıklı uyku almaları için tüm yataklar yenilendi ve minik misafirler de unutulmayarak karda çocuk oyun alanı açıldı.

Geçen sezon Suni Karlama Sistemi sayesinde kış sezonu boyunca kesintisiz kayak keyfi sunan Renaissance Polat Erzurum Hotel’ de pistlerde ki ışıklandırmaların da yapılmasıyla gece kayağı yapılabiliyor.

Kolay, orta, zor kategorilerinde toplam 23 adet pist olan Palandöken’de 4 adette doğal pist bulunuyor. Kristalize kar dokusunda kesintisiz kayabileceğiniz 50 km’lik kayak pisti ile Kayak severlerin buluşma noktası olan Palandöken’de; Polat 1,2,3 lift çıkışlarından, gondoldan, Erzurum-havaalanı, otel havaalanı transferlerinden yararlanılabiliyor.