REAL KONAK HOTEL’DEN 'KADINA ŞİDDETE HAYIR!'

Batman'ın ilk 4 yıldızlı oteli olan Real Konak Hotel, kadına yönelik şiddete karşı Uluslararası Mücadele Gününde kadınlarımızı unutmadı.

REAL KONAK HOTEL’DEN 'KADINA ŞİDDETE HAYIR!'

25 Kasım ‘Kadına Şiddete Hayır Günü’ için çalışma arkadaşları ile beraber kadınlara ses olup “Kadına Şiddete Hayır!” dediler.

Real Konak Hotel Genel Müdürü Hüseyin Aslan yaptığı açıklamada, “Bir toplumu yetiştiren, güçlendiren, kalkındıran tartışmasız kadındır. Sırtlarındaki onca yükü hiçe sayıp üstüne birde şiddet uygulamak çok zavallı bir davranıştır; kadınların daha aktif, daha güçlü ve çok daha güvenli olmaları için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız.

Ne yazık ki ilerlediğimizi düşündükçe aslında geriye doğru giden toplum olarak daha kötü bir hal alıyoruz. Yıllara göre incelediğimiz zaman her geçen gün kadın ölümleri ne yazık ki ciddi farklarla artıyor. Kadın ne kadar güçlü olursa yetiştireceği nesil de o kadar güçlü olur, kadın ne kadar aydın olursa yetiştireceği nesil o kadar aydın olur. Geleceğimiz aslında kadınlarda bu yüzden herkes elini taşın altına koymalı ve ne gerekiyorsa yapılmalı” dedi.