QM AWARDS 2012

Türkiye Turizm endüstrisinde kaliteyi YÖNETMENİN önemini vurgulamak amacıyla düzenlemeye başlanan “Quality Management” ÖDÜLLERİ oylama sistemi ile sahiplerini buluyor. Oylama,  30.000  dolayındaki turizm endüstrisi profesyonellerinden, çalışanlarından, üyelerinden ve yatırımcılarından oluşan GM okurlarına doğrudan mail ve online turizm gazetelerinde yer alan oylama linki vasıtasıyla, tüm turizm endüstrisinin dikkatine sunularak gerçekleştiriliyor. İki aşamalı oylama sonucunda oluşan nihai adaylar POYD üyelerince son kez oylanarak ödül sahipleri belirleniyor.
 QM Awards 2012’ın ilk oylaması 19 Kasım – 1 Aralık 2012 tarihleri arasında olup ikinci oylama ise 1 Aralık- 10 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleşecektir. 

Oylamaya katılmak için www.qmawards.com  tıklayınız. 

QM ÖDÜLLERİ NEDİR?
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin resmi yayını olan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin, Türkiye Turizm endüstrisinde Kaliteyi YÖNETMENİN önemini vurgulamak amacıyla düzenlemeye başladığı uluslararası olması hedeflenen bir ödül törenidir. Çağımız gerçeklerini kavramış, kurumsallaşma ve markalaşma sürecinde önemli mesafe kaydetmiş hotel, grup, yatırımcı, bölge, tur operatörü, acente, taşeron hizmetler, zincirindeki kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik hedefinde olan QM ödülleri, sektörün oylayarak belirleyeceği rol modellerine bu vesileyle teşekkür etmek üzere gündeme geldi.