QM AWARDS 2. TUR OYLAMASI BAŞLADI

QM AWARDS 2019 Ödülleri’nin 2. Tur Oylaması Başladı

10’uncu yılını kutlayan QmAwards2019 Ödüllerinde heyecan İkinci tur oylaması ile devam ediyor. QM AWARDS 2019 ikinci tur oylaması, 28 Kasım- 12 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olup Ödüller, 19.12.19 tarihinde Hotel Su’da sahiplerine muhteşem bir tören ile takdim edilecek.

Her geçen yıl gelişen QM AWARDS, bu yıl da kaliteyi yönetmenin önemini büyük bir ihtişam ile kutlayacak. Türkiye’nin en kapsamlı turizm ödülleri ünvanını 10 yıldır gururla taşıyan QM Ödülleri 10. yılında sürpriz konsepti ile büyüleyecek.

İKİNCİ TUR OYLAMASI 28 KASIM- 12 ARALIK 2019 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞECEK

QM AWARDS 2019 ikinci tur oylaması 28 Kasım- 12 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. Bu yıl, Quality Management 2019 Ödülleri 19.12.19 tarihinde Hotel Su’da sahiplerine kavuşacak.
2. TUR QM OYLAMASI;birinci turdaki gibi GM okurlarına ve turizm endüstrisine e-posta ve www.gmdergi.com,www.qmawards.com online siteleri üzerinde yer alan oylama linki ile sunulacak. İkinci turda adaylar birinci turda kullandıkları e-mail adresi ile yine bir kez oy kullanabilecek. Oylama anketi tamamlandıktan sonra kişilerin mailine gelen anket onay linki tıklanarak oy işlemi tamamlanıyor.

“ TURİZMİN ENLERİ SEÇİLİYOR”

QM Awards, 10 yıldır, Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektöre katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu misyon edinen, markalaşma sürecini tamamlamış ve sürdürülebilir yönetim anlayışını benimsemiş tüm sektör paydaşlarını da rol – model olarak Turizm sektörünün değerlendirilmesine sunuyor.

10 yıldır “Turizmin En’leri”nin belirlendiği “Quality Management AWARDS“ ; Kalite Yönetim Ödülleri,  Türkiye Turizm Endüstrisinin profesyonellerini, KKTC’nin Turizm profesyonellerini, tüm turizm yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türk Turizmine kazandırılmış en kapsamlı ödül töreni olmanın haklı gururunu yaşıyor.