OTED ALANYA ŞUBESİNDEN HALİL ÖNCÜ'YE TEŞEKKÜR PLAKETİ


OTED Alanya Housekeeperlar Balosu Alanya Doğanay Otel'de gerçekleştirildi. İZLEYİN!...

 

Başkan Yeni, açılış konuşmasında "Amacımız tüm dostlarımız ve meslektaşlarımızla bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşma içersinde sezona iyi bir moralle girmektir"dedi.
 
OTED Alanya Üyeleri gönüllerince bir akşam geçirdiler.

OTED’den 2007’den, 2011’e uzanan dönem

OTED Başkanı Hakan Halit Yeni yaptığı gecede yaptığı konuşmasında, “Saygı değer Dostlarımız, Üyelerimiz ve Meslektaşlarımız bildiğiniz üzere 5 Nisan da her yıl düzenli olarak Oted Alanya Housekeeperlar Balosu gerçekleştirmekteyiz. Amacımız tüm dostlarımız ve meslektaşlarımızla bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşma içersinde sezona iyi bir moralle girmektir. Temizlik, Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği OTED Alanya şubemizi bildiğiniz üzere 08.11.2007 tarihinde büyük bir heyecanla faaliyete geçirmiştik. Yaklaşık 600 kişilik davetlinin katıldığı görkemli bir baloyla OTED Alanya’yı ilan etmiştik .Daha dün gibi, zaman su gibi akıp gitti , dünden bu güne  acısıyla tatlısıyla , iyisiyle kötüsüyle o kadar çok şey yaşadık ki her biri hatıralarımızda,anılarımızda yerlerini çoktan aldı bile. Bu gece ise bu balomuzun 5. sini düzenliyoruz.  Bugün bu gecenin düzenlenmesinde katkılarını esirgemeyen sponsorlarımıza, yine bu meslekte 20 yılını dolduran üyelerimize ve yine bizleri her zaman destekleyen basımızın güzide temsilcisi www.turizmdosyasi.com sahibi Halil Öncü’ye de bir teşekkür plaketi veriyoruz. Herkese çok teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler diliyorum.” dedi.
 
Gecede plaket alanlar, Başkan Yeni ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte objektiflre poz verdiler.
 
Geceye Geceye OTED Merkez yönetim Kurulu üyeleri de katılırken, yine OTED Alanya Şubesine sponsorluk anlamında büyük katkıları olan Diversy Kimya Bölge Bayii Yalçınlar Otel Ekipmanları sahibi Ali Yalçın ve Genel Müdür Zeki Korkmaz gecede yerini aldı.
 
Gecede Alanya'nın meşhur davulcusu Ramazan ve Sami ikilisi de çaldıkları ve söyledikleri şarkılar ile konukları coşturdular.
 
Öncü plaketini, OTED Alanya Şubesi Başkanı Hakan Halit Yeni’nin elinden aldı.
 
Yaklaşık 200’ü aşkın OTED üyesi ve misafirinin katıldığı gecede  ayrıca, OTED Alanya Şubesinin yapmış olduğu eğitim toplantıları ve çalışmalarını kurulduğu yıldan bu yana basında paylaşarak destek veren,  TUYED ( Turizm Yazarları Derneği ) üyesi olan www.turizmdosyasi.com un sahibi Halil Öncü’ye de bir teşekkür plaketi verildi.

Araştırmacı, doğru haber, doğru bilgi ve tarafsız yayıncılık anlayışı

OTED Alanya Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Halit Yeni Öncü’ye verdiği plaket için “ Araştırmacı,doğru haber, doğru bilgi ve tarafsız yayıncılık anlayışınızla bugüne kadar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızdan dolayı, Otel, Temizlik, Eğitimi ve Dekorasyon Derneği ( OTED ) Alanya şubesi olarak tebrik eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz” şeklinde konuştu.