ÖDÜL AVCISI ADAM &EVE HOTELS

ÖDÜL AVCISI ADAM &EVE HOTELS
Tasarımı, mimarisi ve üst düzey hizmeti ile bir yeryüzü cenneti olan Adam&Eve Hotels, sahip olduğu ödüller arasına yenilerini ekledi. Adam&Eve Hotels, Rusya ve BDT ülkelerinin turizm profesyonellerinin tercihlerine göre de , Türkiye’nin “en iyi”leri arasında yerini aldı.
Rusya ve BDT ülkelerinin seyahat acentelerinin marketing faaliyetlerini yürüttüğü, tüm tur operatörlerinin online paket fiyatlarının izlendiği bir portal olan www.tourindex.ru üzerinden yapılan oylamalara göre belirlenen “en iyi üç tasarım oteli” nden biri Adam&Eve oldu.
Akdeniz’in en büyük dizayn oteli olan Adam&Eve “en iyi balayı otelleri” ve “en iyi lüks oteller” listelerinde de yerini aldı.

Sıralamaların belirlenmesinde Rus ve BDT ülkelerindeki turizm profesyonellerinin oyları ve sitede yer alan online anket yanıtları belirleyici oldu.

www.tourindex.ru sitesi üzerinden yapılan oylama sonucunda, ilk üçe giren oteller eşit olarak değerlendirilip, sıralama dördüncüden itibaren yapılıyor. Yüzlerce otelin değerlendirildiği oylamada, dünyanın en iyileri turizm profesyonellerinin önerileriyle sunulmuş oluyor.  

Adam & Eve Hotels :
Kayı Group bünyesinde 2006 yılında faaliyete geçen, Türkiye’nin en çok farklı ulustan turist ağırlayan tek otelidir. Yapımına 120 milyon Euro, renovasyonuna 1 milyon dolar harcanan Adam & Eve, tasarımı, mimarisi, üst düzey hizmeti ile dünyanın en özel mekânlarından biri ve Akdeniz'in en büyük Design otelidir.

Ödüller:  2007 yılında Fashion TV tarafından “Türkiye’nin En İyi Dizayn Oteli” seçildi.
 “World Travel Awards” tarafından, dört yılda tam 12 kez “en iyi otel” ödülünü hak kazandı. Bu 12 ödülün dördünü “Dünyanın En İyi Dizayn Oteli” dalında dört yıl üst üste kazandı. Dördünü ise, yine dört yıl üst üste olmak üzere “Avrupa’nın En İyi Dizayn Oteli” dalında elde etti.
2009 ve 2010 yıllarında, yine “World Travel Awards” tarafından “Avrupa’nın En İyi Çift Oteli” unvanına layık görüldü.
WTA 2011’de “Europe’s Leading Design Hotel” (Avrupa’nın En İyi Dizayn Oteli), “Europe’s Leading Couples Resort” (Avrupa’nın En İyi Çift Oteli) ve “Turkey’s Leading Hotel” (Türkiye’nin En İyi Oteli), Turkey’s Leading  Design Hotel (Türkiye’nin En Dizayn Oteli) ödüllerini; WTA 2012’de Avrupa’nın ve Türkiye’nin “En İyi Tasarım Oteli”, “Avrupa’nın En iyi Çift Oteli” ve “Türkiye’nin Lider Oteli” ödüllerini kazandı.

Ayrıca TÜV Rheiland tarafından ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.