ODEON TOURS'LA UZAK DENİZLERE AÇILIN

ODEON TOURS'LA UZAK DENİZLERE AÇILIN
ODEON Tours yolcuları; 199 Euro’dan başlayan fiyatlarla gemi turuna katılma fırsatına sahip olurken, aynı zamanda Ege’den Adriyatik’e, Kızıldeniz’den Karadeniz’e uzanan dopdolu bir tatil serüvenine çıkma şansı yakalıyor. Erken rezervasyon fırsatını yakalayanlar için pek çok farklı indirim de söz konusu…

ODEON Tours; Agatha Christie’den Stefan Zweig’e, Knut Hamsun’dan Jack London’a pek çok yazarın romanlarına mekan olarak seçtiği, farklılıkları keşfetmek isteyenlerin ilk tercihi gemi turlarını tatilcilerin hizmetine sunuyor… Her damak tadına uygun lezzetler sunan ve yol yorgunluğunu ortadan kaldıran  gemi turları  türlü aktivite ve eğlence programlarıyla keyifli bir tatilin garantisini veriyor.

ODEON Tours yüzen oteli ayağınıza getiriyor

Bahar-yaz dönemi ile Ramazan ve Kurban Bayramı dönemlerini içeren ODEON Tours’un gemi turları 3 gecelik Ege-Adriyatik programından 19 gecelik Transatlantik programına kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip. Kabin fiyatlarının 199 Euro’dan başladığı ODEON Tours’un tatilcilere sunduğu gemi turlarında, ekonomik fiyatlı iç kabin alternatiflerinin yanında dış kabin ve balkonlu kabinler de oldukça ilgi görüyor. Kabin alternatifleri; gemi tipine göre deluxe suite ve royal suite gibi lüks kategorileri de içeriyor.

ODEON Tours’un misafirleri gemi ile yaptıkları eşsiz yolculukta sınırları aşarak, dünyanın farklı güzelliklerini yakından görme şansı yakalıyor. Tur destinasyonları; Kızıldeniz’den Karadeniz’e, İngiltere-İzlanda’dan Güney Amerika’ya kadar çeşitlilik gösteriyor.

Sınırları aşan mavi yolculuk

Turlar; İstanbul, İzmir ve Kuşadası limanlarından başladığı gibi yurt dışında da başlayabiliyor. Yurt dışındaki bir limandan başlayacak programa Türkiye’den uçak ile ulaşım sağlanıyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan Ege-Adriyatik ve Yunan Adaları gibi programlara İstanbul, İzmir ve Kuşadası limanlarından katılmak mümkün. Limanlara ulaşımın uçuş bağlantıları ile sağlandığı yurtdışı paket programlarında ise Büyük Akdeniz, Kızıldeniz, Kanarya Adaları, Baltıklar ve Norveç Fiyortları en çok rağbet gören turlar arasında yer alıyor.

ODEON Tours’un gemi seyahatleri arasında çeşitli nehir turları da bulunuyor. Tuna Nehri’nden Ren Nehri’ne, Dinyaper’den Volga’ya kadar uzanan nehir turları 7 gecelik programlardan 11 gecelik programlara varan alternatif öneriler sunuyor. St. Petersburg’un müthiş doğa şöleni ‘Beyaz Geceler’e denk gelen Volga programları oldukça ilgi gören nehir turları arasında yer alıyor.