NOVOTEL GAZİANTEP VE İBİS GAZİANTEP AÇILIYOR

NOVOTEL  GAZİANTEP VE İBİS GAZİANTEP AÇILIYOR

58 ülkede 400’den fazla oteli ile dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan NOVOTEL, 08 Ocak ‘tan itibaren Gaziantep’te!

Novotel, görünüş ve gösterişte hiçbir abartıya izin vermeden,  son derece yalın ve modern bir dekorasyon konsepti ile, misafirlerin konforunu maksimize etmeye yönelik her türlü detayı  düşünüyor. Misafirlerimize etkin mekan tasarımları, modern teknolojik alt yapısı ve maksimum servis anlayışı ile misafirlere bir otelde kendilerini evlerinin doğallığında olduğu kadar rahat hissettirecek her türlü ihtiyaçların eksiksiz karşılandığı, eşsiz bir otel ortamı sunuyor.

Dünyada 36 ülkedeki 800 otelinde çok büyük bir başarı grafiği ile hizmet veren Oteller zinciri  “IBIS”  artık  Gaziantep’te . ibis Gaziantep ise  konuklarına ekonomik fiyatlarla çok yüksek kalitede servis sunmayı başararak kendi kategorisinde rakipsiz olmayı sürdürüyor.

Novotel Gaziantep bünyesinde bulunan Nov’Gaia , “ Gaziantep’in Yöresel lezzetlerinin “  uluslarası mutfak kültürünün  kombine edildiği restaurant’tı ile Gaziantep şehir merkezinde hizmet vermeye başlıyor .