MALDİVLER’İN NEFES KESİCİ GÜZELLİĞİNE GROHE KATKISI

Maldivler’in nefes kesici güzellikteki Halaveli adası, Constance Halaveli lüks otelinin de manzarasını sunuyor. Doğal çevresine mükemmel şekilde uyum sağlayan otel, aileler ve çiftler için birinci sınıf bir tatil mekanı sunuyor. Doğanın koynundaki bu kusursuz cennet ile yaratıcı tasarımın buluşması, lagünün turkuvaz rengindeki sularının içindeki sütunlar üzerinde uzanan 57 “su villası”ndan oluşuyor. Maldivlere özgü “dhoni” teknesinin şeklinden esinlenerek yapılmış kavisli bir iskele boyunca dizili olan villalar, kumsala uzun ahşap patika ile bağlı. Bunları, misafirlerin özel bahçeler ve şelale duşlardan yararlandığı banyolara sahip tek ve çift katlı 29 kumsal villası tamamlıyor. Tatil köyünün lüks karakteri, su villalarının içinde GROHE Atrio lavabo ve küvet bataryalarının yanı sıra, GROHE Rainshower® duş sistemlerinin seçiminde de kendini gösteriyor.

Ruhunuzu ve vücudunuzu rahatlatın, şımartın!

Constance Halaveli’nin temelinde, ruhun ve vücudun rahatlaması ve şımartılması yatıyor. Misafirler spa alanında rahatlayıp yorgunluklarını atabiliyorlar. Bireysel ihtiyaçlara göre şekillendirilen her spa terapisi, el yapımı doğal yağlar, masaj ve vücut maskeleri ile zenginleştiriliyor.  Adada, kumsalda veya turkuaz suların içinde geçirilen harika bir günün ardından, misafirler Su Villalarına veya Kumsal Villalarına çekilerek geniş odaların ve açık plan yaşam alanlarının keyfini sürüyorlar. Villaların ahşap kaplaması yaydığı sıcaklık ve konfor hissi ile misafirlere kendilerini evlerinde hissettiriyor. Tüm iç mekan davetkar ve lüks olma hissiyatını yaşatmasına rağmen, aşırı gösterişten de kaçınılarak tasarlanmış.
GROHE kalitesi ve teknolojisi, konfor sunuyor
Bu konsept, merkezinde GROHE Atrio yerden küvet bataryası ile tamamlanan büyük bir küvetin bulunduğu banyoda da kendini gösteriyor. Klasik zarafeti ile GROHE Atrio serisinden seçilen bataryaların bulunduğu lavabolar da bu tabloyu zenginleştiriyor. Krom kaplamanın parlaklığını korumak ve uzun yıllar boyunca “yeni görünümünü” sürdürmek için de GROHE StarLight® teknolojisinden yararlanılıyor.
Bu egzotik atmosfere yakışan lüks duş deneyimini ise GROHE Rainshower®  duş sistemleri sağlıyor. Dört farklı akış seçeneği sunan bu duşlar, o anki havanıza bağlı olarak, ister vücudunuza enerji vermek isterse vücudunuzu zarifçe rahatlatmak içinseçenekler sunuyor. Zengin yağmur akışı, cildinizde yumuşak bir yaz yağmuru hissi yaratıyor. Bu üstün duş deneyiminin altında yatan sırrı ise, her bir çıkıştan eşit miktarda su sağlayan GROHE DreamSpray® teknolojisi oluşturuyor.
Cennete kaçmak ve en üst düzeyde rahatlamanın keyfini çıkarmak için gidebileceğiniz Maldivler’deki Constance Halaveli tatil köyünün sunduğu eşsiz rahatlıktaki atmosferinin banyolara da yansıtılmasında, GROHE önemli bir rol oynuyor.