KEMER’DE 2.GELENEKSEL OTOMOBİL BULUŞMASI BÜYÜK İLGİ ÇEKTİ

Geçtiğimiz yıl beş bini aşkın kişinin ilgi gösterdiği buluşma için bu yıl ise izleyici rakamları sekiz bini geçti. Etkinlik müzik desibeli yarışması ile başlarken, ralli aracı, Enduro ve ATV motosiklet şovları ile devam etti. Gösteriler adeta nefesleri kesti.

Organizasyonu düzenleyen Kemer Motor Sporları Kulübü Başkanı Serdar Honamlı yaptığı açıklamada, bu organizasyon ile Kemer’e bir renk vermek istediklerini belirterek bunu da başarmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Honamlı, “ Kemer Ralli servis alanımızda düzenlediğimiz bu buluşmamamıza bu yıl daha da çok ilgi var. 1150 otomobil, 500 motosiklet servis alanında kategorilerine göre yer aldı. Araçlarını sergilemek isteyen ve eskiden günümüze olan otomobiller, klasik otomobiller, arazi araçları ve yarış otomobilleri büyük ilgi gördü.  Meraklı çok sayıda izleyicimiz özellikle klasik eski otomobillere büyük ilgi gösterdiler. Organizasyonumuzda ayrıca müzik desibeli yarışması, ralli aracı, enduro ve ATV motosiklet şovları da nefes kesti. Bu organizasyonumuzda bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.