KEMER BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ KONTROLLERİNİ SIKLAŞTIRDIDenetimlerde izinsiz gül satışı yapan, broşür dağıtan, portik alana uymayan esnafa uyarılar yapılırken, sahilde denetlendi.


Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Zabıta Amiri İsmail Ceylan ile birlikte sivil ve resmi zabıtadan oluşan ekipler ile birlikte Kemer caddeleri, sahili ve diskoları önü ile Kiriş Caddesinde gece geç saatlere kadar denetimler yaptılar.

Konu ile ilgili olarak Kemer Belediyesi Zabıta Amiri İsmail Ceylan yaptığı açıklamada, " Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz ile birlikte gece geç saatlere kadar bir dizi denetimler gerçekleştirdik. Bazı esnaf arkadaşlarımızı kaldırım işgali konusunda uyardık. Sahilde izinsiz seyyar satış yapan kişilerin de uyulması gereken kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulunduk. Bunun yanı sıra yasak olmasına rağmen izinsiz seyyar satış yapanları da tespit ederek gereken işlemleri başlattık. Esnaflarımızın genel itibariyle bu konuda bize yardımcı oldular. Amacımız esnaflarımız ile birlikte ikili işbirliğimiz çerçevesinde daha rahat alışveriş yapılabilen, izinli ve kurallara uyulan bir sitemle satışın yapılabildiği ve asla turistin rahatsız edilmediği bir Kemer için Zabıta birimi olarak gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. “ dedi.