KAYAK TUTKUNLARI İÇİN TURİZMİN MACERA DOLU ROTALARI EMİTT'TE!..

2016’nın en moda kış tatili rotalarını EMITT tatil planı yapanlarla buluşturuyor. 28 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek EMITT; kayak turizminin yurt içi ve yurt dışındaki kayak tatili rotalarına yönelik alternatifler sunuyor. Her bütçeye uygun kış tatil rotalarını cazip fiyatlarla sunan EMITT 2016, “Erken rezervasyon” kampanyaları ve sürpriz tatil çekilişleri ile ziyaretçilerine avantajlar da sağlayacak.

Kış aylarının gözdesi kayak tatili her geçen yıl daha da tercih edilir oluyor. Özellikle de çocuklu aileler için keyifli ve eğlenceli anlar vaat eden kayak tatilinde oteller de sundukları olanaklarla bembeyaz karlar içinde yapılan kış tatilini unutulmaz kılıyor. EMITT Turizm Fuarı da kış turizmi için yüzlerce seçenek sunan çok sayıda kuruluşu tatil severler için bir araya getiriyor. 30 - 31 Ocak tarihlerinde EMITT’e yolu düşen herkes bir kayak tatili planı yapabilir. Üstelik de her bütçeye uygun bir seçenek bulabilmek mümkün…

Seyahat tutkunları için geri sayıma başlayan EMITT; 20. yılı kutlamaları kapsamında ziyaretçilerine her bütçeye uygun tatil rotalarını “cazip fiyatlar” ve “Erken rezervasyon” kampanyaları ile sunacak.