KAS-KON ATATÜRK'ÜN KASTAMONU'YA GELİŞİNİN 87.YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı sırasında söylediği ‘Gözüm Sakarya’da, kulağım İnebolu’da’ sözünü hatırlatan Kas-Kon Genel Başkanı Selami Çelebioğlu, Atatürk’ün Kastamonu’ya verdiği önemi bir kez daha dile getirdi.  

Tosya, Azdavay, Seydiler, Cide, İnebolu’daki etkinlikler

Kas-Kon Genel Başkanı Selami Çelebioğlu, beraberindeki Genel Başkan Yardımcısı Ali Şen, Genel Sekreter Mehmet Diribaş, Bursa’daki Kastamonu ve Çevre İlleri Sosyal, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Başkanı İsmail Tiftik, Kurşunlu Han Hotel Genel Müdürü Cem Dilimel ve KAS-KON Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Barkın Tümay  ile birlikte, 23 Ağustos’ta Kastamonu Merkezde Şapka ve Kıyafet İnkılabı Kortej Yürüyüşü ile 23 Ağustos Akşamı Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu’nun da katıldığı Ferhat Göçer Konserine;
24 Ağustos tarihinde, 15.Tosya Kültür ve Pirinç Festivali açılışı ile 13.Azdavay Bal ve Ihlamur Festivaline katıldı. 25 Ağustos tarihinde ise, Seydiler’de Atatürk’ün Kastamonu'ya Gelişi, Şapka ve Kıyafet İnkılabı'nın 87. Yıldönümü Kutlama Programı, Cide’de ise Çataloluk Köyü İlkokulunun açılışı ve İnebolu’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün İnebolu'ya gelişi ile Şapka ve Kıyafet İnkılabı'nın 87.yıl dönümü düzenlenen törenlerde hazır bulundu.