JOLLY’DE SES GETİREN 2021 YAZ ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI BAŞLADI

Turizm sektöründe 34 yıldır hizmet veren ve müşteri memnuniyetini hizmet politikasında en üst sırada tutan Jolly, 2021 yılı Erken Rezervasyon Kampanyasını Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, CEO Mert Vardar ve tüm departman yetkililerinin de katılımıyla düzenlenen basın toplantısındaaçıkladı.

JOLLY’DE SES GETİREN 2021 YAZ ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI BAŞLADI

Tüm dünya için çok zorlu geçen 2020 yılının ardındanJolly, 2021 için hedeflerini büyüttü. Organizasyon yapısı, misafir ve tedarikçi ilişkilerindeki yenilikler ile 2021’e güçlenerek hazırlanan Jolly, yeni yıldan oldukça umutlu.

YENİ CEO, MERT VARDAR!

Jolly’de senelerdir hemen her pozisyonda çalışan, son olarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevini başarıyla yürütmekte olan Mert Vardar, yeni dönemde CEO olarak çalışmalarına devam edecek.  Artan sorumluluğu ile yeni görevine hızlı bir şekilde başladığını belirten Vardar, Jolly’nin aile şirketinden tamamen kurumsal bir organizasyon yapısına dönüşüm sürecinde görevini en iyi ve hızlı şekilde yürütmeyi hedeflediğinin altını çizdi.

Pandemi sürecinde yürüttüğü anket çalışması ile müşterilerinin ne istediğini inceleyen Jolly, 2021 yılı içinçok güçlü bir Erken Rezervasyon Kampanyası oluşturdu.Turizm sektörünün dinamik, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ismi Jolly, yaz erken rezervasyon dönemini bomba gibi avantajlarla 9 Kasım 2020 tarihi itibariyle başlattı.Tatilin sadece dörtte birini şimdi ödeyip, kalanını tatile 3 gün kala tamamlayabilme fırsatının sunulduğu kampanyandaJolly,yüzde 50’ye varan erken rezervasyon indirimleri, kesintisiz iptal hakkı ve fiyat farkı iade garantisi ile her zamanki gibi güvenli tatilin adresi olduğunu kanıtladı.

2021 YAZ TATİLİNE CAZİP FİYAT KAMPANYALARIYLA SAHİP OLUN

Ege'nin eşsiz koyları, masmavi suları, begonvillerin süslediği taş evleri ile Akdeniz'in çam kokulu sahilleri ve doğal güzelliklerine hakim konforlu otellerinde unutamayacağınız bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.Tatil ve eğlence denildiğinde ilk akla gelen adreslerden Akdeniz’in inci adası Kıbrıs’ın Girne’den Bafra ve Gazi Mağusa sahillerine kadar uzanan ultra lüks otellerinde doğanın, altın rengi kumsalların, tarihizenginliklerin ve berrak denizin tadını çıkarabilirsiniz.

İster yurt içi ve yurt dışı turlarla macera, heyecan, lezzet, keşif ve huzur dolu tatil rotalarının keyfini Jolly’nin indirimlerinden yararlanarak sürebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte keyif dolu anılar biriktirmek istiyor, keyifli bir tatil yapmayı planlıyorsanız yerinizi ayırtmanız için son gün 7 Aralık.