İTALYAN TARZI ‘TATLI HAYAT’ AKDENİZ’LE BULUŞUYOR

CostaCruises’un 337 metre uzunluğundaki, 2612 kabinli yeni gemisi ‘Smeralda’ Kasım ayında denize indirilecek. Şimdiden ‘’denizlerin zümrütü’’ diye nam salan Smeralda,Piazzakonseptinden ilham alarak tasarlandı. Çevre dostu gemimisafirlerine, İtalyan ruhunu ve ‘dolcevita’ hayat tarzını yaşatacak.

İTALYAN TARZI ‘TATLI HAYAT’ AKDENİZ’LE BULUŞUYOR

Dünya denizlerinde kruvaziyer seyahatlerin öncü markası olan CostaCruises, CostaVenezia’nın ardından yeni bir gemisini daha denizle buluşturmaya hazırlanıyor. 

Kasım ayında suya indirilmesi planlanan CostaSmeralda, ‘denizlerin zümrütü’olarak anılacak. Sıvılaştırılımış doğalgaz LNG ile çalışan, çevreye duyarlı düşük emisyon değerleri, akıllı teknoloji ve inovatif tasarımıyla CostaSmeraldayenilik ve ilkleriyle kruvaziyer sektörünü dönüştürmeye aday olduğunu şimdiden kanıtladı bile.

CostaSmeraldaİtalyan misafirperverliğini ve İtalyan tarzını Akdeniz’le buluşturacak. Geminin her köşesi Piazza (meydan) konseptinden ilham alarak dizayn edilmiş. Bir anda kendinizi Roma’nın merdivenlerinde, PiazzadiSpagna’da bulmanız mümkün. Daha fazla alan daha fazla özgürlük sunan Smeralda’da attığınız her adım Roma’nın sofistikeruhunu, dolcevita hayat tarzınıhissetmenizi sağlayacak. Tasarım dükkanları ve eğlenceyi buluşturan PiazzaTrastevere, Colosseo… Gökyüzü ve deniz arasında asılı ‘sykwalk’, İtalyan barları… İtalyan mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranlar…

CostaDiadema’dan daha uzun olan 337 metre uzunluğundaki Smeralda, 1522’si balkonlu olmak üzere 2612 kabine sahip.  11’i restoran olmak üzere 16 yemek alanı, 19 barı bulunuyor.