İLK 100 OTEL ARASINA GİRDİ

Türkiye’nin En Beğenilen Otellerinden Biri Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace Türkiye'nin önde gelen lüks otel zincirlerinden biri olan Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace, 2023 yılında Otelpuan.com kullanıcılarının oylarıyla ilk 100 otel arasına girmeyi başardı.

İLK 100 OTEL ARASINA GİRDİ

Denize sıfır, benzersiz bir konumda bulunan ve Topkapı Sarayı mimarisinden esinlenilerek tasarlanmışo tel, ultra her şey dahil konsepti, aile ve çocuk dostu atmosferi ve zengin eğlence seçenekleri ile misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Otelpuan.com, Türk turizm sektörünün öncü şirketlerinden Etsgroup bünyesinde faaliyet gösteren,kullanıcıların otel deneyimlerini paylaştığı ve oteller hakkında gerçek değerlendirmeleri okuyabileceği bir platform. Bu platformda, Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace'ın 2023 yılında ilk 10 otel arasına girmesi, otelin müşteri memnuniyetine verdiği önemin ve hizmet kalitesinin bir göstergesi.

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace'dan yapılan açıklamada,şu görüşlere yer verildi 

"Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace ailesi olarak, bu değerli başarıyı memnuniyetle karşıladığımızı belirtmek isteriz. Misafirlerimizin memnuniyetini her zaman birinci önceliğimiz olarakg örüyoruz ve bu başarımızı, misafirlerimize sunduğumuz üstün hizmet kalitesi ve devamlıy İileştirmelere borçluyuz.Bu başarıya katkı sağlayan tüm ekip arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve bizi tercih eden misafirlerimizee tşekkür ederiz. Swandor Hotels & Resorts - Topkapı Palace olarak, müşteri memnuniyetini her zamann en üst düzeyde tutma hedefimizi sürdürmeye ve benzersiz konaklama deneyimimizi daha da ileri taşımaya devam edeceğiz."