IBIS'E GÖRE SLEEP ART YENİ BİR İNOVASYON OLUP ŞİMDİ İPHONE'DA

BETC Digital işbirliğiyle ibis ailesi tarafından geliştirilen dijital deneyim herkesin yaşaması için ücretsiz. Her sabah, iPhone kullanıcılarına uykuların nasıl dijital bir sanat eserine dönüştüğünü görmelerini sağlıyor. Sleep Art programlandığında, iPhone sesleri ve hareketleri yakalayan bir sensör haline geliyor ve bu veriler kullanıcı uyumaya devam ettikçe gerçek zamanlı olarak sanal bir "sanat eserine" dönüşüyor.

Accor'un ekonomi oteli markaları olan ibis, ibis Styles ve ibis budget size mutlu bir uyku sözü verirken, bir adım daha ileriye giderek uykunuzu bir sanat eserine dönüştürerek daha da geliştirmeye ve yüceltmeye karar verdi.

SLEEP ART UYGULAMASI NASIL ÇALIŞIR?

Uygulamanın kullanımı son derece kolaydır.  Ücretsiz indirdikten sonra, kullanıcı iPhone'unu prize takar ve saat alarmını kurar.  iPhone yatağın üzerine konulur ve uygulama tüm gece boyu çalışır.  Sleep Art'ın hoş müziğiyle uyandırılır ve uykunuzun yarattığı sanat eserini keşfedersiniz. Sanat eserinizin gelişimini dakika dakika izleyebilirsiniz.

Her gece farklıdır.  Bu sanal sanat eserleri galeride saklanır ve farklı geceleri karşılaştırabilir ve sonuçları e-posta veya Facebook üzerinden paylaşabilir ve böylece olabildiğince çok kişi bu benzersiz dijital deneyimi yaşayabilir.

Uygulama yeni nesil iPhone'lar ve iOS 5 ve 6 işletim sistemleriyle uygundur.  4 Mart itibariyle Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.