HİLTON DALAMAN SARIGERME ARA TATİLE HAZIR!

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, eşsiz doğası ve benzersiz hizmet anlayışıyla her yaştan misafire özel bir tatil deneyimi sunuyor.

HİLTON DALAMAN SARIGERME ARA TATİLE HAZIR!

10-18 Kasım ara tatil dönemi için hazırladığı harika program ile hem çocukların hem de ailelerin kalplerini bir kez daha fethedecek. Dalaman’ın huzurlu doğasında kışa rahatlayarak girecek aileler, çocukları için düzenlenen keyifli aktiviteler ve lezzet şöleniyle unutulmaz bir ara tatil yaşayacaklar.

Çocukların unutulmaz anılar biriktireceği Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa'nın muazzam doğası ve zengin bitki örtüsüyle çevrili konumu aileler için mükemmel bir kaçamak fırsatı sunuyor. Çocuklar, eğlenceli etkinliklerle dolu günler geçirirken, aynı zamanda doğanın eşsiz atmosferinde özgürce keşfe çıkacaklar.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, çocukların ara tatil günlerini keyifli aktivitelerle zenginleştirirken, yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olacak sanat atölyeleri, doğa yürüyüşleri ve yaratıcı oyunlar ile öğrenmeyi ve eğlenmeyi bir arada deneyimlemelerini sağlıyor.  Ayrıca, lezzetli atıştırmalıklar ve sağlıklı menülerle dolu restoranları, çocuklara eşsiz bir damak keyfi de yaşatacak.