GERMANWINGS YAZ REZERVASYONLARI BAŞLADI

29 Mart 2015 tarihi itibariyle yaz uçuş planını başlatacak olan Germanwings’in uçuş yapacağı 254 destinasyona www.germanwings.com internet sitesi üzerinden rezervasyon yapılabilecek.

Yaz uçuş planına göre yaz aylarının popüler şehirlerinden Mayorka’ya haftada 98, Londra’ya 147, Viyana’ya ve Zürih’e 82, Milano’ya 58, Barselona’ya 52, Selanik’e ise haftada 21 uçuş gerçekleştirecek. Ayrıca Germanwings, Türkiye turizminin lokomotifi konumunda olan şehri Antalya’ya da Köln/Bonn ve Stuttgart üzerinden birçok sefer düzenleyecek.

Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız o kadar ucuz uçak bileti alabileceğiniz Germanwings fırsatlarını sakın kaçırmayın!

Yeni Germanwings markası altında tamamen yepyeni bir marka ve ürün olarak yolcularına ‘a la carte flying’ (alakart uçuş) hizmeti vermeye başlayan havayolu şirketi yaz aylarında yolcuların vazgeçilmezi haline gelecek.

Yeni Germanwings konseptine göre şirket yolcularına 3 farklı hizmet paketi sunuyor. En iyi ve yüksek kalitedeki ‘Best’ seçeneği özellikle iş seyahati yapan yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte tatil ve gezi amaçlı seyahat eden yolculara da hitap ediyor. İkinci bir seçenek olan ‘Smart’ seçeneği ise yolcuların tüm ek ihtiyaçlarının karşılandığı, yolcu tarafından talep edilen her hizmetin sağlandığı bir seçenek. Üçüncü ‘Basic’ seçeneği ile yolculara low-cost ayarında bir hizmet sunuluyor.

Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile yapılıyor. İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiren Germanwings’in avantajlarından yararlanmak isteyenler şirketin www.germanwings.com web sitesinden veya uluslararası çağrı merkezinden rezervasyon yaptırabilirler.