GENÇLER ENÇOK BU ŞİRKETTE ÇALIŞMAK İSTİYOR?

Dünyanın en çok ziyaretçi alan ilk 10 seyahat biletleme platformundan biri olan Obilet.com, gençlerin en çok çalışmak istediği favori şirketler arasında yerini aldı.

GENÇLER ENÇOK BU ŞİRKETTE ÇALIŞMAK İSTİYOR?

Obilet, gençlerin kariyer platformu Youthall'un bu yıl ikincisini düzenlediği Youth Awards'ta "Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen İnternet Şirketi" kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

Gençlerin kariyer platformu Youthall'un bu yıl ikincisini düzenlediği Youth Awards'ta en iyi şirketlerin ve işveren markası çalışmalarının belirlendiği oylama süreci sonuçlandı. 85.173 oy ile en iyi şirketlerin ve işveren markası çalışmalarının belirlendiği oylama sonuçlarına  göre, online seyahat bileti platformu Obilet.com, gençler tarafından en çok çalışılmak istenen üçüncü internet şirketi oldu.Bu yıl 19 kategoride 162 şirketin katılımı ile gerçekleşen oylamada 219 farklı üniversiteden ve 231 farklı bölümden toplam 85.173 oy kullanıldı.En çok endüstri mühendisliği, işletme ve bilgisayar mühendisliği bölümlerinden oy kullanan gençlerin %76.9’u 18-25 yaş aralığında bulunuyor.

350 kişiye istihdam sağlayan Obilet.com,Deloitte’un hazırladığı “Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nınEn Hızlı Büyüyen 500 Teknoloji Girişimi” ve TOBB’un hazırladığı “En Hızlı Büyüyen 100 Türk Şirketi” araştırmalarında da yıllardır düzenli olarak en üst sıralarda yer alıyor.