GAZİANTEP, DİVAN KONUKSEVERLİĞİYLE TANIŞIYOR:DİVAN GAZİANTEP KAPILARINI AÇIYOR!

Yurt dışı ve yurt içinde hayata geçirdiği projeleriyle her geçen gün büyüyen Divan Grubu, yeni otelini 16 Aralık’taGaziantep’te açıyor. Türkiye ekonomisine yön veren şehirlerden biri olan Gaziantep’i Divan konukseverliği ile buluşturacak olan 12 katlı otelde, 125 oda ve 48 rezidans yer alıyor.
Gaziantep’te 16 Aralık tarihinde kapılarını açacak olan Divan Gaziantep, şehrin en yeni ve heyecan verici mekânı olmayı hedefliyor. 12 katlı otelin 125 odası (88 superior, 31 deluxe ve 6 süit) ve 48 rezidansı bulunuyor. Otel konsept olarak sadece üstün kaliteli hizmet sunmakla kalmayıp aynı zamanda uzun süreli konaklamalar ile iş seyahati sırasında her türlü ihtiyacın karşılanmasına yönelik, ev rahatlığı ve konforunu oluşturma anlayışıyla tasarlandı.

Divan Gaziantep lokasyonuyla da cezbediyor!

25 km mesafedeki Gaziantep Havaalanı’na kolay erişim imkânı sunan Divan Gaziantep İpek Yolu üzerinde yer alıyor. Şehir merkezine ve şehirdeki belli başlı iş merkezlerine 4 km mesafede konumlanması da oteli cazip kılıyor. Konforu ve hizmetleriyle fark yaratan Spa & Fitness Merkezi’nin yanı sıra, 650 kişi kapasiteli 722 metrekarelik kolonsuz balo salonu ve üstün teknoloji ile donatılmış 1190 m2’lik alana yayılan toplantı odasına sahip. Ayrıca, Divan Gaziantep içerisinde nefis tatlarıyla Divan Pastanesi, uzun sohbetlerin adresi Lobby Bar ve Divan Pub da yer alıyor.

Divan Gaziantep iş toplantılarının yeni adresi oluyor…

Divan Gaziantep, 50 ile 722 m2 arasında değişen 6 farklı toplantı odasıyla ekonominin büyüyen şehri Gaziantep’in iş oteli ihtiyacını karşılayacak. Toplantı odalarında; barkovizyon, perde, DVD ve VCD Player, LCD TV, Flipchart, tam donanımlı ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Yüksek hızda internet erişimi ve profesyonel teknik destek ekibi de sunulan hizmetler arasında yer alıyor.

Üstün Kaliteli Hizmet Anlayışı!
 
Divan konukseverliğinin yanı sıra üstün hizmet anlayışıyla misafirlerin konforu için tüm detayların düşünüldüğü otelde; 24 saat oda servisi ve oda hizmetleri ile birlikte, bünyesinde cilt bakım odaları, masaj odaları, buhar odası, Türk Hamamı ve kapalı yüzme havuzu bulunan SPA-Fitness Center da yer alıyor.