FOUR POINTS BY SHERATON İSTANBUL DUDULLU’YA ÖDÜL

FOUR POINTS BY SHERATON İSTANBUL DUDULLU’YA ÖDÜL
Starwood Hotels & Resorts Worldwide (NYSE: HOT) ve Ever Grup işbirliği ile 2015 Temmuz ayında İstanbul’un en büyük sanayi bölgesi İMES’in merkezinde açılan Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu Anadolu yakasının ilk Starwood oteli olma özelliği taşıyor.

Ever Grup ile Türkiye pazarına giriş yapan Four Points by Sheraton, Avrupa yakasında da Four Points by Sheraton İstanbul Batışehir ile hizmet veriyor.

Ever Grup Yönetim Kurulu Başkanı Selen Ersü ödülle ilgili olarak şöyle konuştu: “Four Points by Sheraton ile ülkemize yeni bir uluslararası marka kazandırmaktan dolayı son derece mutluyuz. Four Points by Sheraton İstanbul Dudulu geçtiğimiz Temmuz ayında kapılarını açtı ve bu kadar kısa sürede ödül sahibi olması bizim için ayrıca bir gurur ve mutluluk kaynağı. Bu vesile ile Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu otelimizi dünya standartlarında, ödüllere layık bir şekilde inşa eden Ferko İnşaat’a teşekkür ediyorum.”

Çevreye karşı gösterdiği duyarlılık ile Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED®) yeşil bina sertifikasına da layık görülen Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu’da 182 oda, modern bir restoran ve bir bar yer alıyor. Otelin yedi fonksiyonel salonu ile toplantı ve etkinlik alanları, bölgedeki 1000’den fazla üst düzey şirketin konaklama ve toplantı ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir ortam sunuyor. Seyahatleri esnasında egzersiz programlarını aksatmak istemeyen misafirler, otelin ‘Dream’ markalı Spa ve Fitness salonundan faydalanabilecek. Otel, hızlı ve ücretsiz WIFI, odalarda şişe suyu ikramı, özgün Best Brews™ programının bir parçası olan yerli ve yabancı içecek seçenekleri gibi markanın beğenilen hizmetlerini de beraberinde getiriyor.

Dudullu İMES Sanayi Bölgesi içerisindeki altı büyük sanayi bölgesinin merkezinde yer alan otelden TEM Otoyolu’na ve Boğaziçi Köprüsü’ne kolay ulaşım imkanı bulunuyor. Otel, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na 20 dakikalık sürüş mesafesinde yer alıyor.