FARK YARATMAK İÇİN

Philips markalı televizyonları dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision, özellikle tasarımıyla dikkat çeken Philips Signature Hospitality TV serisini duyurdu. İki yönlü Ambilight’ın bulunduğu bu yeni çerçevesiz TV’ler, misafirlerin ve otel işletmecilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere birçok özellik sunuyor. 107cm (42 inç) ve 119cm (47 inç) olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahip olan Philips Signature TV’ler, 2014’ün ikinci çeyreğinden itibaren Avrupa, Ortadoğu, Rusya, Türkiye ve Asya-Pasifik’te satışa sunulacak.

İnce, şık ve çerçevesiz tasarım

Philips Signature TV’ler, çağdaş iç mekanlara sahip otellere mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Cam ve metal gibi yüksek kaliteli malzemelerden yapılan televizyonlar gümüş ve siyah çerçevesiz tasarımları ile dikkat çekiyor. Zarif ve ince setler açık bir standın üzerine oturtularak adeta bir yüzme efekti yaratıyor.

2 taraflı Ambilight ile etki maksimuma çıkıyor

Signature’da bulunan iki taraflı Ambilight özelliği, ekran üzerindeki içerik ile uyumlu şekilde ışığı televizyonun arkasındaki duvara yansıtarak televizyondaki görüntünün etkisini daha da artırıyor.

Gücünü OXIGEN’den alan eksiksiz hospitality özellikleri

Philips Signature Hospitality TV’ler eksiksiz Philips OXIGEN portföyü ile geliyor. Hospitality hizmetlerinden oluşan bu kapsamlı özellik yelpazesi; hem misafir hem de otel işletmecilerine bağlanabilirlikte en son teknolojileri sağlarken düşük sahiplik maliyetini de güvence altına alıyor.

Uzaktan bakım kolaylaşıyor

Uzaktan konfigürasyon aracı SmartInstall televizyonların kurulum ve bakımını en etkin ve basit olacak hale getiriyor. Otel odalarına girmeye gerek kalmaksızın hızlı kurulum, ayarların klonlanması, yazılımın güncellenmesi ve kanal eşlemeye imkan veriyor. SmartInstall aynı zamanda otelcilere SmartInfo sayfalarına uzaktan erişim de sağlıyor. SmartInfo, doğrudan Signature TV ekranına kişiselleştirilmiş bilgi de sağlıyor.

Misafirlerin akıllı cihazlarına bağlanma

Aralarında USB, HDMI, Ethernet LAN ve WLAN’ın da bulunduğu kapsamlı arayüz; Philips Signature TV’lerin ağlara ve misafirlerin akıllı cihazlarına kusursuz şekilde bağlanmasına imkan veriyor. Miracast ve DirectShare tüm formatlardaki film, resim ve müziğin; tüm akıllı telefon ve tablet platformlarından (iOS, Android & Windows) misafir odasındaki Signature TV’ye aktarılmasını mümkün kılıyor. Güvenli eşleştirme mekanizmaları misafirlerin özel içerik ve verilerini de koruyor.

Uzman bir ekiple sürekli destek

Philips Hospitality TV sahiplerine, özellikle Hospitality TV’ye odaklanan bir müşteri ekibi hizmet veriyor. TP Vision’ın Hospitality TV Birimi; aynı zamanda aralarında zamanında ve yerinde lojistiğin de bulunduğu profesyonel ve güvenilir hizmetler sunan yerel ortakların yer aldığı büyük bir ortak ağını da yönetiyor.