EUROMONEY AKFEN GYO’YU DÖRDÜNCÜ KEZ TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ SEÇTİ

Gayrimenkul sektörü tarafından her yıl büyük bir ilgiyle takip edilen ve sektörde faaliyet gösteren en iyi gayrimenkul ürün/hizmet geliştiricilerini ödüllendiren Euromoney Gayrimenkul Ödülleri, sahiplerini buldu. Türkiye’de Şehir otelciliği konseptine odaklanan tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Akfen GYO, 2014 yılında da Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi ödülünü aldı.

Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi 4. kez Akfen GYO

Akfen GYO, Euromoney Dergisi’nin geleneksel olarak gerçekleştirdiği ve bu yıl onuncusu düzenlenen gayrimenkul sektörü araştırması sonucunda 2011, 2012, 2013 yıllarının ardından 2014 yılında da dördüncü kez seçilerek üst üste ‘Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi’ unvanını almaya layık görüldü. Her yıl anket yöntemiyle gerçekleştirilen araştırmada dünya genelinde gayrimenkul alanında yatırım gerçekleştiren şirketler değerlendiriliyor.

Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural gelen başarı ile ilgili olarak “Akfen GYO olarak sektörümüzdeki en önemli ödüllerden biri olan Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nde üst üste dördüncü defa kaydettiğimiz başarıdan dolayı gurur duyuyoruz. Yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların bu gibi uluslararası ödüllerle taçlanması bize ayrı bir mutluluk veriyor. Akfen GYO ile hayata geçirdiğimiz yatırımlarla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Bu başarının arkasında emeği bulunan bütün Akfen GYO ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra da bir ekip olarak en iyisini sunmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.