ETSGROUP'UN 240 MİLYON DOLARLIK YATIRIMI MAXX ROYAL TÜRKİYE'DE TATİL ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRECEK

Maxx Royal’in konseptini yatırımcı değil, 35.000 misafir yarattı !
Maxx Royal’in “upper class” olarak tanımlanan konsepti, son 2 yılda 5 yıldız ve üstü otellerde konaklama yapan 35 bin misafir tarafından tasarlandı.  35 bin misafire tek tek telefon anketiyle ulaşılarak, bu misafirlerin lüks kategorideki beklenti ve dilekleri, tatilde bulmak istediklerine dair görüşleri otelin genel hizmet anlayışı olarak kurgulandı.

 
Maldivler’de tatil keyfi ! Artık Maldivler tatili için uzaklara gitmeye gerek yok…

Maxx Royal’de Maldivler’in mimarisinden esinlenerek tasarlanan Maldiv Villaları başta olmak üzere farklı mimari tarzlarda evler bulunmakta. Maldivler’in büyülü ortamını sunan konsepti ile misafirlerini ağırlamayı bekleyen Maldiv Villaları ile tatil keyfi doruklarda yaşanacak. 2 farklı adacık üzerinde konumlanan villalar özel havuzları, bahçeleri ve hizmetleriyle misafirlerinin rüyalarını gerçekleştirmeyi hedefliyor. Maxx Royal, Maldivler Villaları’nı tercih edecek misafirleri için havaalanı transferinden odalardaki özel sunumlara kadar birçok ayrıcalıklı hizmet sunuyor.
 

Tamamı süit, minumum 80 m2 odalar!


Tüm odaları süitlerden oluşan ve en küçük odası 80 metrekare olan Maxx Royal'de Corner ve King süitlerin ortalama genişliği ise 120-250 metrekare arasında. Ana binada yer alan 5 kat dışında Maldiv Villa’lar, Laguna Evleri, Teras Evleri ve Montgomerie'de yer alan ortalama 400 metrekarelik villalar Maxx Royal’in konaklama alternatiflerini oluşturuyor.