ETİK, AYEL ÇEVRE'DEN DANIŞMANLIK HİZMETİ ALACAK

235 adet aktif üyesi bulunan ETİK (Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği) adına Başkan Mehmet İşler ile AYEL Çevre Danışmanlık adına Genel Koordinatör Ertunç Demir’in imzaladığı protokolde Etik Yönetim Kurulu Üyeleri ve AYEL Çevre Ege Bölge Müdürü Kurumsal Yönetim Danışmanı  Nursen Aykaş’da hazır bulundu.

Ege bölgesinin de turizm açısından potansiyeli yüksek olan bir destinasyon olduğunu biliyoruz!

AYEL Çevre Danışmanlık Genel Koordinatörü Ertunç Demir yaptığı açıklamasında, “ Yaklaşık bir buçuk aydan bu yana ETİK Başkanı Sayın Mehmet bey ve değerli yönetim kurulu üyeleri ile görüşmelerimiz sonucu çevresel konularda çözüm ortağı olarak, kaliteli hizmet anlayışıyla birçok başarıya imza atmış firmamız AYEL Çevre Danışmanlığın tercih edilmiş olması ve uzun ömürlü bir çözüm ortaklığına ilk adımı atmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ege bölgesinin de turizm açısından potansiyeli yüksek olan bir destinasyon olduğunu biliyoruz.  Bu anlamda üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız.  Kadrolaşma olarak gereken yatırım ve lojistik birikim hazırlanmış durumda” dedi.Elimizden gelen gayreti Ege bölgesi içinde göstereceğiz!

Sürdürülebilir turizmin temel'inde Çevre Bilinci yattığını da söyleyen Ertunç Demir, “ Çevresel kirlilik turizmde konaklayan misafirlerin tercihlerinde değişikliğe sebebiyet veren temel faktörlerden biridir. Örneğin,  lavabolardan dökülen her bir litre yağ bir milyon litre Deniz'imizi kirletiyor. Bu bağlamda çevresel bir uyanışa ihtiyacımız olduğunu düşünüyor, bu konuda farkındalığı arttırmak için elimizden gelen gayreti Ege bölgesi içinde göstereceğiz” diye konuştu.

Ayel Çevre hali hazırda Ege Bölgesinde Ramada Kuşadası, Pine Bay Holiday Resort ve Hilton Kuşadası gibi tesislere hizmet veriyor.