ERGÜN GÜVERCİN ‘OTELCİLER İÇİN, İYİ BİR İŞ ORTAĞIYIZ!’

Kemer'den doğan ve her geçen gün büyüyerek bölgenin önemli firmalarından birisi haline gelen Güvercinler Firması, TÜRSAD tarafında Belek Granada Luxury Hotel'de düzenlenen fuara katılım sağladı.

ERGÜN GÜVERCİN ‘OTELCİLER İÇİN, İYİ BİR İŞ ORTAĞIYIZ!’

Halil Öncü’nün sorularını yanıtlayan Güvercinler Firmasının sahibi Ergün Güvercin, otelciler için iyi bir iş ortağı olduklarını söylerken, sektörde kalitenin artmasının kendi işlerine de yansıdığını söyledi.

Otelcilerimizin her zaman yanındayız!

“Çok güzel bir fuar oldu. Katılım güzeldi. Gösterilen ilgiye de ayrıca teşekkür ediyorum. Güvercinler olarak, Vitra satıcısı olarak 1999 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Otel portföyleri de bizim için oldukça önem taşıyor. En son ürünlerimiz ile de onların yanında olduğumuzu hissettirmemiz gerekiyor.  Hizmet kalitesi, ürün kalitesi olarak, iyi bir iş ortağı olduğumuzu düşünüyoruz.  Otelcilerimizin her zaman yanındayız. “

Sektörde 23 yıldan beri varız!

“Kemer’den doğan bir firmayız. 1999 yılında Kemer’de başlayıp, 2010’da Antalya’ya şubemizi açtık. 2011 yılında Isparta’ya bir şubemizi açtık. Sektörde 23 yıldan beri varız.  12 yıldan bu yana Eczacıbaşı Vitra’nın yetkili satıcısıyız.  Hep perakende hem de, müteahhit ve otel kanadında hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 65 kişilik bir ekiple çalışıyoruz. Amacımız ileriki dönemde biraz daha yelpazemizi açarak Antalya dışında da bir firma olmayı düşünüyoruz. “

Akdeniz için turizm çok önemli!

“Sezon olarak iyi bir sezon geçti. 2023 yılından beklentilerimiz de biz ve otelci arkadaşlarımızdan aldığımız bilgiler gayet güzel. İnşallah hayırlı bir yıl olur diyelim. Çünkü Akdeniz için turizm çok önemli. Turizm bizim bacasız fabrikamız. Bu arada özellikle pandemi döneminde şunu da gördük. Pandeminin bize kazandırdığı bazı şeyler de oldu. Bu arada ürün kalitesi ve hizmet kalitesinin de arttığını düşünüyorum. Önceki gelen taleplere baktığımızda  ve şimdiki taleplere baktığımızda, Akdeniz bölgesinde çıta hep yükseğe tırmanıyor. Bu da kalitenin yükseldiğini gösteriyor”