ELA EXCELLENCE RESORT BELEK’TE EĞLENCEYE DOYULACAK!

Yaza muhteşem bir başlangıç yapan Ela ExcellenceResort Belek, MAYFEST ile harika bir etkinliğe kapılarını açıyor.

ELA EXCELLENCE RESORT BELEK’TE EĞLENCEYE DOYULACAK!

Ailenin her bir bireyi için kişiye özel tatil planlayan ELA’da müzik performansları ve eşsiz lezzetler eşliğinde unutulmaz bir festival deneyimi misafirleri bekliyor.

“YazEla’da Başlar”söylemiyle sezona merhaba diyen Ela ExcellenceResort Belek misafirlere müzik, gastronomi ve eğlenceyi MAYFEST etkinliği ile sunuyor. 1 Mayıs’tan 7 Mayıs’a kadar sürecek olan festivalde; DellaMilles (1 Mayıs), Minelli (3 Mayıs) ve Faydee’nin(6 Mayıs) canlı performansları misafirlere unutulmaz bir deneyim sunacak.Müzik ve eğlence dolu yaz akşamlarına merhaba diyen Ela Excellence, MAYFEST’te renkli sahne performansları misafirlerine eğlence dolu bir tatil sunuyor. 

Aynı zamanda bir gastronomi festivali de olan MAYFEST, müzik endüstrisinin sunduğu en popüler sanatçıları biraraya getirirken, gastronomi alanında da misafirlere eşsiz tat ve deneyimler yaşatacak. ELA misafirlerini yetenekli şefler tarafından hazırlanan İtalyan, Asya ve Teksas-Meksika mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarından da lezzetlerle buluşturacak.

Misafirlerine her zaman en iyiyi sunma çabasında olan Ela ExcellenceResort Belek, minik misafirlerini unutmayarak onlar için de 7 gün boyunca dopdolu şovlar ve etkinlikler hazırladı. Ailenin tüm bireyleri düşünülerek planlanmış bir tatilin yanında MAYFEST etkinliği ile Ela, misafirlerine eğlence dolu haftaya sunuyor.