DİSNEY LİVE! MİCKEY’NİN MÜZİK FESTİVALİ ANTALYA’DA BÜYÜK İLGİ ÇEKİYOR

Mickey, Minnie ve dostları, gerek kostüm ve dansları, gerekse dekor ve ışık gösterileriyle, sadece çocukların değil büyüklerin de büyük bir beğeniyle izlediği muhteşem bir gösteri sunuyor.
Bu muhteşem gösterinin Antalya’ya gelmesini sağlayan Rixos Hotels’in Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince “Dünyada turizm trendleri hızla değişiyor. Sahip olduğumuz eşsiz doğal güzelliklerimize güncel ve ilgi çekici etkinlikleri de dahil ederek farklılaşmamız gerekiyor. Antalya’da turizm son 10 yıldır sürekli büyüme kaydediyor ve şu anda pik dönemini yaşıyor. Bu nedenle Antalya turizmini geliştirmek amacıyla farklı yatırımlaryapılması kaçılınılmaz hale geliyor. Sadece deniz suyuna bağlı turizm dışına çıkmak amacıyla fark yaratmaya ve sürdürülebilir projeler üretmeye çalışıyoruz. Bu nedenle bu yıl Rixos Hotels olarak gerek Antalya halkına gerek ise yerli-yabancı turistlerle uluslararası bir gösteriyi buluşturmak istedik. Antalya için yatırımlarımızı sürdürüceğiz” dedi.


Tamimce, "Rixos Hotels olarak gerek Antalya halkına gerek ise yerli-yabancı turistlerle uluslararası bir gösteriyi buluşturmak istedik"

 “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” kısa bir süre için Antalya’lılara özel Türkçe ve sonrasında yabancı turistler için İngilizce ve Rusça sahnelenecek.

GÖSTERİ HAKKINDA: Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali tüm Disney sahne gösterileri içerisinde en keyifli olanlardan biri. İçerisinde müzik ve dans olduğu için 7’den 70’e herkesin çok eğlendiği bir müzikal tiyatro. Mickey Mouse ve arkadaşları Minnie, Donald ile Goofy, “Küçük Deniz Kızı”, “Aladdin” ve Disney/Pixar’dan “Oyuncak Hikayesi”nin yıldızlarının da aralarında bulunduğu 25'ten fazla Disney kahramanı aynı gösteride. İçerisinde Beyonce, Black Eyed Peas, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanı sıra bir Sezen Aksu klasiği olan Kenan Doğulu’nun seslendirdiği “Çakkıdı” parçası var. Dans, müzik, eğlence, interaktif oyunlar hepsi bu gösteride.