DENEYİMLİ TURİZMCİ MELİH YETİŞ, BENTOUR REISEN A.Ş'DE!

Bentour Reisen A.Ş'de yeni Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Melih Yetiş göreve başadı.

DENEYİMLİ TURİZMCİ MELİH YETİŞ, BENTOUR REISEN A.Ş'DE!

Bentour Reisen A.Ş’nin Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Melih Yetiş, Türkiye'deki tur operatörü Bentour Reisen'in Product portföyünün yanı sıra Rezervasyon ile Contracting & Yield sorumluluğunu da üstlenecek.

Melih Yetiş sayesinde Bentour Reisen, tur operatörlüğü sektöründe 40 yılı aşkın bir deneyime sahip olan ve bunun 17 yılını TUI bünyesinde geçiren ve 2015 yılına kadar Product, Contracting & Business Development (İş Geliştirme) Ticari Koordinatörlüğü görevini yürüten bir uzmanı bünyesine katıyor. Melih Yetiş son olarak İstanbul'da Touristalia Genel Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Bentour Reisen Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, yeni yöneticinin katılışını açıklarken: "Melih Yetiş ile turizm alanındaki en deneyimli yöneticilerden birini bünyemize katmış olduk. Sürekli değişen pazar gereksinimleri ortamında kurumsal büyüme amacıyla Product kısmını daha da şekillendirme ve süreçlerimizi optimize etme konusunda kendisinin uzmanlığına güveniyoruz'dedi.