COURTYARD BY MARRIOTT ISTANBUL,1. YILINDA YÜZDE 80 DOLULUĞA ULAŞTI

Bayraktaroğlu: “Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine yaptığımız yatırımların karşılığını aldık”

Courtyard by Marriott Istanbul International Airport Hotel Genel Müdür Yardımcısı Arcan Bayraktaroğlu, bir şehir oteli olarak henüz ilk yılda önemli bir aşama kaydettiklerinin altını çizerek, ulaşılan yüzde 80 doluluğun önümüzdeki dönemde artacağına dikkat çekti. Bayraktaroğlu:

“Kısa sürede yakaladığımız başarının altında pek çok neden var. Courtyard by Marriott’ta hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli. Bu yöndeki çabalarımızı Marriott’un uluslararası markası ve standartlarıyla birleştirince başarılı bir sonuç ortaya çıkıyor. Otelimizin %75 ‘i işadamları konaklamalarından oluşuyor. Hizmet kalitesi, konsept ve Marriott International servis anlayışı tüm dünyada olduğu gibi Istanbul ‘da da çok rağbet görmektedir.

Konaklayan misafirlerimize sunduğunuz hizmetler kadar, Oleo Pazzo Restaurant, Caretta Spa & Sağlık Merkezi ve Toplantı Salonlarımız gibi herkesin yararlanabileceği noktalarımızla da gurur duyuyoruz.

Özellikle nişan, düğün ve benzeri toplantıların kusursuzu yakalaması için özveriyle çalışan için harika bir ekibimiz var.”

Dünya Mutfaklarından özel Gurme Etkinlikleri

Mutfağıyla da misafirlerine seçkin tatlar sunan Courtyard by Marriott Hotel, dönemsel olarak düzenlediği Pizza Günleri, Fas Yemekleri Festivali ve Geleneksel Zeytinli Lezzetler gibi özel gurme etkinlikleri ile, önemli bir hayran kitlesi kazandı.