CONSTANCE HOTELS & RESORTS'UN GASTRONOMİ BAŞARILARI

CONSTANCE HOTELS & RESORTS'UN GASTRONOMİ BAŞARILARI
Doğu'nun Batı ile buluştuğu ve Avrupa dokunuşlarıyla Asya yemeklerini kombine etmiş, Füzyon Mutfağı konusunda uzmanlaşmış olan restaurant, Füzyon Mutfağının En İyi Küresel Kazananı seçildi. Aynı zamanda, Hint Okyanusu'nun En İyi Şefi ve Hint Okyanusunun Lüks Manzaralı Restaurant'ı ödülüne de layık görüldü. Alınan ödüllerin gururuyla, Constance Halaveli Genel Müdürü Dominik Kuenstl ''Constance Halaveli hiçbir yere benzemiyor. Ekibimiz cenneti parmak uçlarınıza koyuyor ve her şey misafirlerimizin en iyileri tadabilmeleri için tasarlanıyor. Zarif ve yenilikçi mutfağımız misafirlerimizi her gün şaşırtıyor. Hizmetimizi yeni bir düzeye getiren, daima ileriye taşıyan ekibimizle gurur duyuyorum” dedi. 

Constance Prince Maurice'in restaurantlarından Le Barachois, Mauritius’un Lüx Manzaralı Restaurant’ı ödülüne sahip oldu. Beş kısımdan oluşan deniz ürünleri restaurant’ı, doğal bir balık rezervi arasında yer alıyor. Nefes kesici bir gün batımı sunan, dağların bozulmamış manzarasına sahip olan suya bakmakta, Le Barachois'ın bu unvanı kazanmasının sebebi...
Seyşeller’deki Constance Ephelia, en iyi restaurant'ı olan Cyann da Seyşeller'in En Lüx Otel Restaurant'ı Ödülü'ne sahip oldu.  Port Launay Marine Park'tan güzel manzaralar sunan restaurant, Fransız mutfağı tekniklerinin hassasiyetini yerel ve Asya etkileri ile birleştiriyor.