CLİCKBUS TÜRKİYE'NİN EN YEŞİL ROTALARINI BELİRLEDİ!

CLİCKBUS TÜRKİYE'NİN EN YEŞİL ROTALARINI BELİRLEDİ!
Global online otobüs bileti satın alma platformu ClickBus, havaların ısınmasıyla birlikte şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler için yeşil rotaları belirledi. Bahar aylarında Türkiye’nin en yeşil bölgeleri olarak nitelendirilen; Bartın, Artvin, Antalya ve Balıkesir’e yapılacak yolculuklar için internet veya mobil uygulama üzerinden hızlı ve ekonomik otobüs bileti alınmasını sağlayan ClickBus, bol oksijen garantili yeşil yolculukları kullanıcılarına sunuyor.

Türkiye’nin üzerinde taşımacılık yapılabilen tek akarsuyu olan Bartın Çayı’nı ve Küre Dağları Milli Parkı’nı sınırları içerisinde bulunduran Batı Karadeniz’in şirin ili Bartın, İstanbul’a yaklaşık 7 saat uzaklıkta. Yeşil rotalar içerisinde İstanbul’a yakın diğer seçenek olarak ön plana çıkan Balıkesir ise, Kuşcenneti Milli Parkı, Kaz Dağı Milli Parkı, Manyas Gölü, kaplıcaları ve arkeolojik alanlarıyla kısa vadeli tatil planları için bahar aylarında ziyaretçilerini bekliyor.

Şehir stresinden ve temposundan daha fazla uzaklaşmak isteyenler için ise Artvin ve Antalya’yı belirleyen ClickBus.com.tr, farklı coğrafyalarda ve iklimlerde, yeşilin farklı tonlarını ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. ClickBus, yaz aylarının en popüler rotası olan Antalya’nın, doğal güzelliklerinin daha fazla farkına varılması için bahar aylarında ziyaret edilmesini öneriyor. Akdeniz Bölgesi’nin tüm karakteristik özelliklerini barındıran, birçok turizm alternatifini birlikte sunabilen ve konaklama için geniş seçenek yelpazesi bulunan Antalya, bahar aylarında şehir stresinden kaçış noktası olarak ön plana çıkıyor.
Doğu Karadeniz’in oksijen miktarı en fazla illeri arasında yer alan Artvin ise, sınırları içerisinde bulunan şelaleleri, kaleleri, yaylaları, nehirleri, tarihi yapıları ve gölleriyle yerinizde duramayacağınız ve her bölgesinde yeşile doyacağınız bir tatil imkânı sunuyor.

Yeşile giden yolculukta ucuz otobüs bileti sunan ClickBus.com.tr'de İstanbul’dan Bartın’a; 50 TL, Balıkesir’e; 40 TL, Antalya’ya; 55 TL, Artvin’e ise; 90 TL’den başlayan bilet fiyatlarıyla seyahat etmek mümkün, Ankara’dan ise, Bartın’a; 35 TL, Balıkesir’e; 38 TL, Antalya’ya; 40 TL, Artvin’e; 70 TL’ye satılan otobüs biletleriyle keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.