CAN DOSTLARA KONFORLU TATİL İMKANI

Corendon Hotels&Resorts bünyesinde faaliyet gösteren Grand Park Lara, misafirlerine ve can dostlarına konforlu bir tatil sunuyor.

CAN DOSTLARA KONFORLU TATİL İMKANI

Grand Park Lara misafirlerinin 8 kg’a kadar olan evcil hayvanları da makul bir ücret doğrultusunda konaklama kapsamında kabul ediliyor.  Üstelik, Grand Park Lara bu hizmetini bir sosyal sorumluluk projesi haline getirerek bu hizmetten elde edilecek tüm geliri, sokak hayvanlarının beslenmesi ve tedavisi için kullanıyor.

Aklınız evcil hayvanlarınızda kalmasın!

Siz tatile çıkarken, aklınız evcil hayvanlarınızda kalmasın! Varlığıyla tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi unutturan, sevimli halleriyle her daim mutluluk kaynağı olan evcil hayvanlarınız için Grand Park Lara sizlere can dostlarınız ile tatil yapma imkanı sunuyor.Grand Park Lara; gerekli eğitimleri almış ve denetimli, maksimum 8 kg ağırlığa kadar olan evcil hayvanların, sahipleriyle birlikte Grand Park Lara konforunu yaşaması ve tatil yapması için makul bir ücret talep edecek.

Hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Grand Park Lara’da ağırlanan can dostlarının konaklamasından elde edilen tüm gelir, sokak hayvanlarının beslenmesi ve tedavileri için kullanılacak. Böylece Grand Park Lara misafirleri, evcil hayvanlarından ayrı kalmadıkları gibi sokak hayvanlarının hayatına da dokunmuş olacak.