BOYUTSUZ DÜNYADA, SINIRSIZ EĞLENCE!

Dünyanın ilk dijital sanat platformu Digiverse, Antalya'da ziyaretçilerine sınır tanımayan bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

BOYUTSUZ DÜNYADA, SINIRSIZ EĞLENCE!

5000 metrekarelik üç boyutlu bir alana yerleştirilmiş, her biri diğerinden farklı 200'den fazla yolculuğa sürüklenmenizi sağlayan alan ve deneyim odaları adeta büyülüyor.

Avatar ve Star Wars filmlerinin yaratıcısının konsepti ile farklı bir boyuta yolculuk yaparak dijital dünyada sanatı hissettiriyor.

Gerçek dünyadan dijital dünyaya boyut atlatan bu proje, dünyanın hiçbir yerinde bulunmaması özelliği ile Antalya'nın destinasyon gücüne ciddi katkılar sunmaktadır.

Digiverse Deneyim Evreni Metaverse merkezli yeni bir dünyadır. Geleceğin eğitim-öğretim sistemlerinin öncüsü olacağına inanılan ‘’bu projeyi herkes deneyimlemeli ‘’ ilkesi ile 2023 yılı özel Lansman fiyatlarına  www.digiversede.com.tr adresinden ulaşabilir ve bilet alabilirsiniz.

Burada kahraman sizsiniz. Büyüleyici fotoğraf ve videolarınızın başrol oyuncusu siz olacaksınız!

Digiverse Deneyim Evreninde; QR kodlar aracılığıyla 33 adet AR teknolojisi kullanılmış alan ve 200'den fazla sanat eseri bulunmaktadır. Aksesuarsız, üst teknoloji ile her aşamanın amaç ve hikayesi bulunan bir sanal evren deneyimi sunuyor. Hiçbir aksesuar kullanmadan fantastik bir dünyanın içerisinde kendinizi kaybedeceğiniz boyutlar arasında keşfe çıkabileceğiniz tek platform.

Dünyanın en büyük VR Dome'u ile büyük bir maceraya hazır olmalısınız! Hem yetişkinleri hem de çocukları büyüleyen bu alanda Atlantis'in derin sularından mistik bir boyuta, doğa ananın kalbinden gök kubbeye geçişler çok hızlı olacak. Yaratıcılığınızı keşfettiğiniz ve çeşitlilik konusunda farkındalık kazandığınız bu bölümden çıkamayacaksınız!

Aynı zamanda Digiverse deneyim evreni birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Teknolojinin sanat ve eğlence ile buluştuğu Digiverse, dünya çapında ünlü DJ'leri ağırlamaya devam ediyor. Unıquenıghtkonsepti ile çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Digiverse, sunduğu müzikal şölen ve dans performanslarıyla misafirlerini adeta büyülüyor.