BİEN, BAYİLERİNİ ANTALYA VON RESORT GOLDEN COAS’TA MİSAFİR EDİYOR!

BİEN, BAYİLERİNİ ANTALYA VON RESORT GOLDEN COAS’TA MİSAFİR EDİYOR!
Antalya’da düzenlenen toplantıda, 2015 yılı pazarlama gamında bulunan, yeni devreye alınacak ürünler ile ilgili ve satış stratejileri hakkında bayilere bilgi verildi. Aynı zamanda hazırlanan teşhir alanları da gezildi.

Bien, 14-17 Ocak tarihleri arasında Samsun bayisi ''Kutluser Yapı Malzemeleri ''ve tali bayilerinin ağırlandığı yılın ilk toplantısı başarıyla tamamlandı. Katılımcılara, kariyer ve İnsan Kaynakları danışmanı olan Levent Galip Yeşil satış eğitimi verdi. Bayi toplantısında katılımcılar eğitimin yanı sıra kültürel ve sosyal aktivitelerde bulundular. Side Antik Kent’ i gezen bayiler bölgeye ait bilgi de edinmiş oldular.

Bayi toplantılarının ikincisi ise 21-25 Ocak tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşti. Kayseri bayisi ''Kaşıkçı Yapı Malzemeleri ''ve tali bayilerin katıldığı bayi toplantısında eğlenceli turnuvalar da düzenlendi.

Bayi toplantılarının en sonuncusu yani üçüncüsü ise 28 Ocak - 1 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Trabzon bayisi ''Garipler Boya Malzemeleri '' ve tali bayilerini bu etkinlikte misafir edecek olan Bien, üç ana bölgesi Samsun, Kayseri, Trabzon ve tali bayilerle yapmış olduğu organizasyonunu böylece tamamlamış olacak.