BENTOUR REISEN ANTALYA'DA 800 ACENTEYİ AĞIRLAYACAK

BENTOUR REISEN ANTALYA'DA 800 ACENTEYİ AĞIRLAYACAK
5 Aralık 2016 tarihinde Bentour Reisen’in düzenleyeceği bu geceye Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, DRV Başkanı Norbert Fiebig, Sun Express Genel Müdür Yardımcısı Peter Glade, Almanya BWGV Federasyon Başkanı Otto Leibfritz katılım gösterecek.

Regnum Carya Otel ve Sun Express’in ana sponsor olduğu bu geceyi Alba Hotels, ASKA Hotels, Baia Lara, Barut Hotels, Dephin Hotels, Gloria Hotels, IC Hotels, Kaya Hotels, Mardan Palace, Paloma Hotels, Papillon Hotels, Rixos Hotels, Side Star Hotels, Spice Hotels, Stone Group, Sunis Hotels, Susesi Oteli, Villa Side Hotels, Von Resort Hotels ve World of Wonder Otel Grubu da ara sponsor olarak destekleyecek.

5 Aralık 2016 akşamı Antalya / Belek’de Regnum Carya Oteli’nde gerçekleşecek olan Comedy Night Gala Gecesi'nde misafirlere farklı sürprizler de sunulacak. Almanya’nın ünlü komediyenleri Bodo Bachin ve Fatih Çevikkollu’nun da sahne alacağı program akışında, Bentour Reisen, katılımcılara 2017 programını takdim edecek.

Diğer yandan bu gecede 2016 yılında başarıları tasdik edilmiş Türkiye, İspanya, Portekiz ve Yunanistan da bulunan 68 BenSwissClub otel üyelerine bröveleri takdim edilecek.