BAŞKAN AHMET ÇETİN’E TAM DESTEK!

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu başkanlığına yeniden seçilen Tamer Kıran, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve DTO üyeleriyle toplantılar yapmak için Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı bir heyetle Manavgat'a geldi.

BAŞKAN AHMET ÇETİN’E TAM DESTEK!

İMEAK DTO Meclis Başkanı Başaran Bayrak, Yönetim Kurulu üyeleri, İMEAK DTO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin ve İMEAK DTO Turizm Danışmanı Hüsnü Çöllü'nün de yer aldığı heyet, önce yeniden MATSO başkanlığına seçilen Seydi Tahsin Güngör'e tebrik ziyaretinde bulundu. Ardından Kıran ve beraberinde heyet, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından ağırlandı. Ziyaretlerde Sözen ve Güngör, Deniz Ticaret yönetimine; bölgeye katkıları ve işbirlikleri için teşekkür ederken, gelecek dönemde Manavgat için birlikte önemli projelere imza atmak istediklerini ifade ettiler.

DTO ÜYELERİYLE TOPLANTI

Tamer Kıran, bu ziyaretlerin ardından Manavgat'taki Deniz Ticaret Odası üyeleriyle bir araya geldi ve üyelerin taleplerini dinleyerek, çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda üyelere destekleri için teşekkür eden Kıran, karşılaştıkları sorunların çözümü için önümüzdeki süreçte daha fazla çalışacaklarını ve denizcilik sektörüne daha fazla katma değer yaratmak için çaba harcayacaklarını ifade etti.

AHMET ÇETİN’E TEŞEKKÜR

Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi Başkanı Ahmet Çetin'e de teşekkür eden Tamer Kıran, "Şube başkanları bizim için oldukça önemli. 4.5 yıl boyunca beraber yürüdüğümüz Ahmet Başkan'a yol arkadaşlığı için teşekkür ediyorum. Şu ana kadar üyelerimizle bizim aramızda iyi bir köprü oldu ve sorunların çözümünde ön ayak olmak için çaba harcadı. Özellikle kamu kurumlarından taleplerimizin çözümünde başrol oyuncularından biriydi. Umarım önümüzdeki 4 yıllık süreçte de beraber oluruz" ifadelerini kullandı.